در اتفاقی عجیب و معجزه آسا زن جوان از مرگ نجات یافت. سقوط زن جوان تهرانی از ارتفاع ۴ متری منزل مسکونی اش به حیاط خلوت همسایه مجاور رخ داد و این زن از این حادثه به طرز باور نکردنی از مرگ نجات یافت و نیروهای آتش نشانی با اقدام به موقع خود این زن سی و پنج ساله را به بیمارستان انتقال دادند. هنوز از دلایل این حادثه اطلاعی در دست نیست و معلوم نیست چرا این زن جوان از بالکن خانه اش سقوط کرده است.

سقوط زن جوان تهرانی

نجات زن جوان از حادثه سقوط

 

سقوط زن جوان تهرانی

ساعت ۱۱:۱۰ پنجشنبه (۱۱ مرداد جاری) حادثه سقوط زن جوان از بالکن منزل مسکونی در خیابان خوش به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران بی‌درنگ نیروهای عملیات ایستگاه ۸۵ همچنین گروه امداد و نجات پنج این سازمان را به محل حادثه رهسپار کرد.

رحیم سلیمی‌فر؛ رئیس ایستگاه ۵۲ آتش‌نشانی تهران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: زنی سی و پنج ساله به علت نامعلومی از بالکن منزل خود در طبقه دوم ساختمان مسکونی سه طبقه‌ای به پایین سقوط کرد و در حیاط خلوت ملک مجاور این ساختمان افتاد.

سقوط زن جوان تهرانی

نجات زن جوان از حادثه سقوط از بلندی

 

وی تصریح کرد: این شخص به رغم سقوط از ارتفاعی بیش از چهارمتر، از این اتفاق جان سالم به دربرده و زنده ماند.

سقوط زن جوان تهرانی از بالکن خانه اش

سلیمی‌فر خاطرنشان کرد: نیروهای آتش‌نشانی با استفاده از تجهیزات مخصوص از جمله سبد نجات، نردبان دستی و طناب این زن آسیب‌دیده را با احتیاط از محل سقوط خارج کردند.

رئیس ایستگاه ۵۲ آتش‌نشانی افزود: آتش‌ نشانان با توجه به سقوط زن جوان و آسیب‌دیدگی این زن، وی را برای انتقال به بیمارستان تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند، پس از ارائه ایمنی لازم به ساکنان، به کار خود خاتمه داده و به ایستگاه مربوطه بازگشتند.

سقوط زن جوان تهرانی

سقوط زن جوان از طبقه سوم خانه اش

 

بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ علت بروز این حادثه توسط کارشناسان آتش‌نشانی و عوامل انتظامی منطقه در دست بررسی است.

منبع: رکنا

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید