سقوط مشکوک خانم دکتر از برجی در تهران

سقوط مشکوک و مرگبار خانم دکتر روانشناس از برج فرهنگیان در شرق تهران ، کار آگاهان پلیس جنایی پایتخت را با معمایی پیچیده روبه‌رو کرد.

 ساعت 4 و 50 دقیقه 4 فروردین امسال یکی از ماموران کلانتری 126 تهرانپارس با بازپرس سجاد منافی آذر ، کشیک قتل دادسرای جنایی تهران تماس گرفت و از مرگ مشکوک زنی جوان از طبقه 19 برج فرهنگیان در شرق پایتخت خبرداد.

با دستور بازپرس جنایی تحقیقات برای رازگشایی از این ماجرا آغاز شد. ماموران تیم بررسی صحنه جرم پلیس آگاهی با حضور در این برج به تحقیق از همسایه‌ها پرداختند که معلوم شد زن 39 ساله، دکترای روان‌شناسی داشته و از ساکنان برج است و همراه شوهر و دو فرزندش در این ساختمان زندگی می‌کردند. هیچ‌کس نمی‌دانست که این زن چطور سقوط کرده است. تحقیقات از همسایه‌ها نشان می‌داد این زن فردی مهربان بوده و با کسی اختلافی نداشته و مرگ او همسایه‌ها را متاثر کرده است.

جسد خانم دکتر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات ادامه داشت تا این‌که شوهر او اعلام کرد آن شب مهمان داشته‌اند و نمی‌داند چطور همسرش به پایین افتاده و جانش را از دست داده است. با سر و صدای همسایه‌ها متوجه ماجرا شده است. ماموران از مهمانان خانه نیز تحقیق کردند و این افراد نیز گفته‌های مشابهی را مطرح کرده و گفتند نمی‌دانند زن میزبان چطور این بلا سرش آمده است.

تحقیقات در این‌باره ادامه داشت تا این‌که دیروز مادر زن فوت شده با حضور در شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی تهران بابت مرگ مشکوک دخترجوانش شکایت کرد.

وی به بازپرس پرونده گفت: شب قبل از مرگ دخترم، او همراه دو فرزندش به خانه‌مان آمد و بچه‌ها را نزدم گذاشت و به خانه خودش بازگشت. حال و روزش خوب بود و قرار شد روز بعد بیاید و بچه‌ها را ببرد و اگر نتوانست من بچه‌ها را نزدش ببریم. دیگر از او خبری نداشتیم تا این‌که روز بعد از طریق دامادم با خبر شدیم که دخترم براثر سقوط از برج فوت کرده است. نمی‌دانم چرا این اتفاق افتاده است. من به مرگ او مشکوک هستم.

با شکایت این زن، قرار شد تحقیقات از شوهر خانم دکتر برای رازگشایی از سقوط مرگبار آغاز شود.

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید