وارد رابطه عاطفی شدن در دنیا و اخبار هالیوود موضوعی کلیشه ای و تکراری است که گاهی اوقات حوصله انسان را سر می برد؛ هرچند خوراک خوبی برای نشریه های زرد و کسانی که به اخبار سلبریتی ها علاقه دارند فراهم می سازد. نه جایگاه، نه اعتبار، نه شهرت و البته نه روابط عاشقانه و ازدواجهای هالیود ثابت نیستند. هر ساله شاهد ازدواج ها، طلاق ها، خیانت ها، شایعات و نامزدی های جنجال برانگیزی در هالیوود هستیم. بدین ترتیب جای تعجب ندارد که برخی از چهره های هالیوودی و سلیبریتی در طول کمتر از یک دهه با تعداد افرادی بیش از جمع انگشتان دستشان وارد رابطه شوند که قاعدتاً هیچ یک دوام چندانی ندارد. اما آیا تابحال با خود فکر کرده اید که بازیگران زن مورد علاقه شما در دنیای هالیوود چند بار نامزد کرده اند؟

 

چهره های بازیگران زن دنیا با بیشترین نامزدی ها

جنیفر لوپز- ۱۳ مورد

جنیفر لوپز متولد و بزرگ شده محله کَسل هیل در همسایگی برونکس واقع در نیویورک است.نخستین فیلمی که جنیفر لوپز به عنوان یک بازیگر کلیدی، ایفای نقش کرد فیلم با ژانر زندگینامه به نام” سلنا ” بود در این فیلم جنیفر لوپز به عنوان یک سلیبریتی برجسته و متمایز موفق شد جایزه آلما را دریافت کند.همسران وی : اوجانی نوا، کریس جود، بن افلک و مارک آنتونی بودند.

 

کامرون دیاز-۲۳ مورد

بالاخره وارد محدوده ۲۰ تایی ها شدیم و اولین مورد نیز کسی جز کامرون دیاز معلم بد معروف نیست. این سلیبریتی معروف در تمام طول زندگی اش ۲۳ بار وارد رابطه عاطفی شده و اکنون زا بنجی مدن ازدواج کرده و زندگی شادی دارد.

 

پاریس هیلتون- ۵۳ مورد

بله درست خوانده اید:۵۳ مورد! این سلبریتی هالیوودی پارس هیلتون یکی از کسانی است که خیلی زود وارد رابطه می شود جنجال و شایعه اطراف او و به خصوص در مورد زندگی شخصی اش دیگر امری طبیعی است. از میان شرکای زندگی پاریس هیلتون می توان به کید راک، اید فرولانگ و کریستیانو رونالدو اشاره کرد.

 

کیم کارداشیان - ۲۴ مورد

شاید انتظار داشتید در انتهای این لیست عضوی از خانواده جنجالی کارداشیان را ببینید اما کیم کارداشیان وقتی به عدد ۲۴ در رابطه هایش رسید ترجیح داد دیگر از رابطه های کوتاه مدت دست بکشد و با کانیه وست ازدواج کند. کیم کارداشیان همیشه نامزدهایش را از بین ورزشکاران یا رپرها انتخاب کرده است.

 

ریحانا- ۲۶ مورد

ریحانا در سال های فعالیتش به عنوان یک خواننده ۲۶ شریک زندگی مختلف داشته است که از معروف ترین آن ها می تواند به دریک، جی زی، لئوناردو دی کاپریو و تعدادی دیگر از سلبریتی های مشهور اشاره کرد. عدد ۲۶ برای ریحانایی که مدت زمان زیادی از فعالیت او در هالیوود نمی گذرد عدد زیادی است و ملون بودن رفتار و ذائقه او نسبت به مردان را نشان می دهد.

 

مدونا- ۳۲ مورد

این خواننده ۵۸ ساله که بعدها وارد عرصه بازیگری نیز شد اکنون مجرد است. اما در طول بیش از دو دهه فعالیت خود در دنیای هالیوود بیش از ۳۲ رابطه عاطفی داشته که هیچکدام دوام چندانی نداشته است.

 

اسکارلت جوهانسون- ۱۳ مورد

در ماه می ۲۰۱۷ اسکارلت جوهانسون بار دیگر تنها شد و جالب این که وی هر بار تنها می شود بر جذابیتش افزوده می شود و شایعه نیز وی را رها نمی کند. اما نکته جالب تر این است که وی تاکنون ۱۳ شریک زندگی داشته است و بدون شک این رکورد در ادامه افزایش نیز خواهد یافت.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید