استفانو گابانا یکی از طراح های مشهور لباس برند « دولچه اند گابانا » به چهره سلنا گومز توهین کرد و معتقد است که سلنا گومز بسیار زشت می باشد . این توهین او سر و صدای زیادی در فضای مجازی به پا کرد .

چهره سلنا گومز

«استفانو گابانا» طراح لباس «دولچه اند گابانا» به سلنا گومز توهین کرد و نوشت که او بسیار زشت است.

استفانو گابانا

 

به دنبال این توهین «مایلی سایرس» هم از گومز حمایت کرد.‌این طراح ایتالیایی با قضاوت درباره ی ظاهر و شکل سلنا گومز نه تنها خشم و عصبانیت طرفداران او بلکه بسیاری از کاربران فضای مجازی را برانگیخت.

مایلی سایرس

سلنا گومز خواننده مشهور

 

او در صفحه ی مد و لباس که عکس های متعددی از استایل قرمز پوش سلنا گومز منتشر کرده بود یک کامنت جنجالی گذاشت و نوشت : او خیلی زشت است.اما مایلی سایرس هم در دفاع از گومز نوشته: «اگر واقعا این حرف رو زده باید بگم چیزی که اون احمق گفته حقیقت نداره و گومز واقعا جذابه».یکی از کاربران هم برای استفانو نوشته: «قبل از اینکه دیگران را قضاوت کنید اول یک نگاه به آینه بیندازید!»

سلنا گومز

 

درباره برند دولچه گابانا

دولچه گابانا (به ایتالیایی: Dolce & Gabbana) شرکت کالای لوکس و خانه مد ایتالیایی است که در سال ۱۹۸۵ توسط دومنیکو دولچه و استفانو گابانا ، دو طراح ایتالیایی ، در شهر میلان تأسیس شد.

در سال ۲۰۰۵ حجم مبادلات شرکت دولچه گابانا، بالغ بر ۵۹۷ میلیون یورو بوده‌است.شرکت دولچه و گابانا دارای دو برند مجزا است، که هر یک خط و سیاست‌های خود دنبال می‌نمایند.

این دو برند، عبارتند از:

دولچه&گابانا دی اند جی

در سال ۱۹۹۴ دولچه اند گابانا نام تجاری D&G را با الهام از سبک مد خیابانی و نوعی سبک جوان پسندانه راه اندازی کردند. وظیفه تولید و پخش لباس‌های این خط تولید جدید بر عهدهٔ شرکت ایتیِرِه (Ittierre) بود؛ بنابراین، لباسهایی که با دی اند جی (D&G) در بازار به چشم می‌خورند، همگی ساخت شرکت اصلی دولچه اند گابانا نیست.

شرکت ایتیره وظیفهٔ ساخت انی لباس‌ها را به عهده گرفته‌است. البته تمامی لباس‌های تولید شده با بهترین کیفیت ممکن و تحت استانداردها و شرایط قابل قبول شرکت مادر طراحی می‌شوند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید