سمیرا حسن پور در اکران سینمایی سه کام حبس

سینمایی سه کام حبس در پنجمین روز جشنواره فیلم فجر 38 با حضور سمیرا حسن پور به اکران درآمد.

رادران سالور بعد از ساختن فیلم «چندکیلو خرما برای مراسم تدفین» به عنوان کارگردان و تهیه کننده چهره و مطرح سینما شناخته شدند. فیلمی با بازی « محسن تنابنده » که بار دیگر در فیلم جدید ایشان یعنی «سه کام حبس» بازی کرده است.

سالورها بعد از ساختن فیلم مذکور و ساختن فیلمی معناگرای دیگر آنطور که باید دیده نشدند و نتوانستند در جرگه سینماگران مطرح قرار بگیرند، بنابراین رو به ساخت فیلم دیگری اینبار در ژانر دفاع مقدس رفتند و فیلم «1359» را با بازی « پرویز پرستویی » ساختند. اما این بار با وجود آنکه فیلم آنها توانسته بود برای مدتی میان سینماگران و سینما دوستان نامی برای خود عنوان کند، هنوز جایگاه آنان را به عنوان سینماگران مطرحی که بتوانند جا نیانداخته بود.

فیلم «سه کام حبس» فیلمی است که به گفته کارگردان در نشست خبری فیلم کورسوی امید را در انتهای فیلم برقرار کرده است و می خواهد که امید را برای زندگی زنده نگه دارد. اما سوال این است که کدام امید در این وانفسای سیاهی و گرفتاری دیده می شود؟ کاگردان برای اگزجره کردن سیاهی و مشکلات هرچه در توان داشته است به کار بسته و بعد دم از امید در فیلم خود می زند. رویه معمولی که کارگردانان در جشنواره فیلم فجر به کار می گیرند که در عین سیاهی مدعی اند که پایان فیلمشان نورانی است.

سمیرا حسن پور در اکران سینمایی سه کام حبس

سمیرا حسن پور در اکران سینمایی سه کام حبس

تصاویر سمیرا حسن پور در اکران سینمایی سه کام حبس

تصاویر سمیرا حسن پور در اکران سینمایی سه کام حبس

سمیرا حسن پور در جشنواره فجر 38

تصاویری برای سمیرا حسن پور در جشنواره فجر 38

سمیرا حسن پور در جشنواره فجر 38

استایل سمیرا حسن پور در جشنواره فجر 38

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید