ساعت ۱۲ شب بود که مردم ایران دوباره داغدار شدند این بار سنندج و این بار اتوبوسی که کاروان مرگ شد و جان بیشتر مسافرانش را گرفت. در پی این حادثه دردناک سه روز در سنندج عزای عمومی اعلام شد و این حادثه تلخ واکنش هنرمندان به حادثه سنندج را به همراه داشت و هنرمندانی از جمله محسن چاوشی , پوریا پور سرخ , نوید محمد زاده , نعیمه نظام دوست  , کامبیز دیرباز , مهدی سلطانی و … با انتشار پست های این غم بزرگ را به مردم این شهر تسلیت گفتند

واکنش هنرمندان به حادثه سنندج

ساعت ۱۰ دقیقه بامداد امروز وقوع حادثه تصادف بین یک دستگاه اتوبوس مسافربری با تانکر حمل سوخت و سه دستگاه خودروی سواری در سنندج -ترمینال تهران ابتدای اتوبان دکتر حسینی اتفاق افتاد که ۱۵ کشته و ده ها زخمی بر جای گذاشت.

در پی وقوع این تصادف مرگبار سه روز عزای عمومی در کردستان اعلام شد و جمعی از هنرمندان و چهره های سرشناس کشورمان با انتشار پست هایی در صفحه اینستاگرام خود به همدردی با مردم حادثه دیده سنندج پرداختند و این حادثه تلخ را به آنها تسلیت گفتند.

 

محسن چاوشی نوشت : چه زخم نا تمومی

محسن چاوشی

 

پوریا پور سرخ نوشت : تسلیت گفتن شده کار دوم همه ایرانیا….تسلیت به هموطنان کُرد

پوریا پورسرخ

 

نوید محمد زاده : آخ سنه

نوید محمدزاده

 

نیکی مظفری : تسلیت به هم وطنانم

نیکی مظفری

 

نعیمه نظام دوست نوشت : هموطن#تسلیت ، غمتون رو با دل و جان حس کردیم و با شما همدردیم و فقط از خداوند برای شما عزیزانم و ملت ایران صبر آرزو داریم . با شما سوختیم و آتش گرفتیم .

نعیمه نظام دوست

 

مریم امیر جلالی نوشت : هموطن‌سنندجی بااندوهی‌فراوان این مصیبت بزرگو به تک تک شما عزیزان تسلیت عرض میکنم‌ درغم شما شریکم .

مریم امیر جلالی

 

کامبیز دیرباز نوشت : تسلیت عرض میکنم به هموطنانم در سنندج

کامبیز دیرباز

 

مهدی سلطانی نوشت : سال به مراتب بیشتر از تلفات هوایست و البته که توجهی دو چندان و جدی از جانب همه طلب می‌کند. متاسفانه کشور ما در تصادفات جاده ای رتبه بالایی داره. گفته می‌شه که تلفات سوانح رانندگی کشورمان در سال اگر بیشتر از تلفات سالیانه جنگ ایران و عراق نباشد کمتر نیست

مهدی سلطانی

 

شهره سلطانی : عمق فاجعه بیشتر از اینهاست که بخوام حرفی بزنم 😔 خداوند به خانواده‌هاتون صبر بده فقط همین

شهره سلطانی

 

بهنوش بختیاری : تسلیت به هموطنانم در سنندج

بهنوش بختیاری

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید