قتل و سوزاندن جسد مرد جوان

توسط یک زن صیغه ای و دو نفر از دوستانش، این ماجرا از نیمه شب 28 اسفند 90 و به دنبال آتش سوزی در یک انبار ضایعات پارچه و گونی در کیلومتر 7 جاده قدیم تهران ـ کرج شروع شد. وقتی آتش نشانان به محل آتش سوزی رفتند و به مهار شعله ها پرداختند در طبقه دوم انبار، با پیکر سوخته صاحب مغازه ای در گوشه انبار ، به نام مهدی 45ساله روبه رو شدند. جنازه با هماهنگی قضایی به پزشکی قانونی فرستاده شد و رازگشایی جنایت و آتش سوزی شبانه در دستور کار پلیس قرار گرفت. شواهد نشان می داد آتش سوزی عمدی پس از جنایت رخ داده است.

پلیس در نخستین گام از تحقیقات دریافت مهدی خرده فروش مواد مخدر بود و خودش هم شیشه مصرف می کرده است. در بررسی های بعدی روشن شد همزمان با جنایت ، خودروی سمند مهدی که جلوی انبار قرار داشت دزدیده شده و به احتمال زیاد آتش افروزی عمدی از سوی یک آشنا صورت گرفته است.

 

 

در گام بعدی از تحقیقات، پلیس رد یک زن معتاد به نام مرجان را که با مهدی در ارتباط بود به دست آورد و وی را 12 اردیبهشت 91 در میدان صادقیه بازداشت کرد.

این زن 32 ساله می خواست با دروغگویی ، مسیر رسیدگی به ماجرا را به بیراهه بکشاند که در بن بست اطلاعاتی قرار گرفت و لب به بیان حقیقت گشود.

مرجان گفت :دوستم مینا که 21 ساله است و شیشه مصرف می کند از من خواسته درباره قتل مهدی اطلاعات نادرست به پلیس بدهم. شوهر صیغه ای مینا به نام رامین به من قول داده اگر بتوانم ماموران را گمراه کنم 12 میلیون تومان به من می دهد.

با اطلاعاتی که این زن ، داد مینا و رامین ردیابی و بازداشت شدند.

مینا گفت:مدتی پیش شوهر صیغه ای ام گوشی موبایلم را بررسی کرد و با دیدن شماره تلفن مهدی به من مشکوک شد.به رامین گفتم فقط از مهدی شیشه می خرم اماحرفم را باور نکرد.شوهر صیغه ای ام که تصور می کرد من با مهدی رابطه دارم مجبورم کرد با او قرار بگذارم.

زن معتاد ، اضافه کرد:ساعت 9 شب بیست و هشتم اسفند به همراه رامین و دو نفر از دوستانش به نام های علیرضاو محمد به تهرانسر رفتیم.من مقابل انبار، داخل ماشین نشستم و رامین و دو دوستش سراغ مرد مواد فروش رفتند.

به دنبال اعتراف های این زن علیرضا و محمد 25 و 24 ساله دستگیر شدند و جنایت را بر گردن یکدیگر انداختند.رامین 41ساله در بازجویی های بعدی گفت:برای سر به نیست کردن مرد مواد فروش دوستانم را اجیر کرده بودم.

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید