«سیدجلال حسینی» دوشنبه شب پس از برتری سه بر یک تیمش مقابل الدحیل قطر و صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا ضمن تسلیت به مناسب ایام سوگواری امام حسین (ع) و همچنین درگذشت «مجید غلام نژاد» بازیکن اسبق تیم ملی ، گفت: بازی سخت و جنگ تمام عیار بود که باید از هواداران تشکر کنم.

وی افزود: هواداران سنگ تمام گذاشتند و با اینکه گل خوردیم تیم را حمایت کردند تا این روز سخت را با موفقیت به اتمام برسانیم. الدحیل تیمی حرفه ای است و تمام دقایق دیدار امشب، حساس بود.

جزئیات افشاگری سید جلال حسینی

سید جلال حسینی ادامه داد: یکسال است که اجازه جذب بازیکن جدید را نداریم و چهار مهره اصلی نیز جدا شدند. در واقع دیدار امشب در شرایط ناعادلانه برگزار شد.

وی با قدردانی از هم تیمی های خود، عنوان کرد: آنان ۹۰ دقیقه جنگیدند تا آبروی فوتبال ایران حفظ شود. هرچند در نیمه نهایی چند بازیکن خود را در اختیار نداریم، اما امیدوارم برابر استقلال به میدان برویم.

سید جلال حسینی

افشاگری سید جلال حسینی کاپیتان پرسپولیس

 

حسینی ادامه داد: هرچند در ایران ما را اذیت می کنند و چهار روز قبل در این دیدار سخت در لیگ بازی کردیم، اما از حالا به فکر موفقیت در نیمه نهایی هستیم.

وی در خصوص صحبت های سرمربی الدحیل که گفته بود هواداران تاثیر زیادی بر روند بازی ندارند، گفت: حتما تاثیر زیادی دارد و شرایط را به سود ما رقم می زند. هرچند الدحیل و السد حرفه ای هستند، اما هواداران پرسپولیس ما را به بازی برگرداندند.

حسینی در مورد آمادگی اش و دعوت نشدن به تیم ملی گفت: خیلی ها از من این سوال را می پرسند. در فوتبال ایران کسی از فردای خود خبری ندارد و من هم مثل بقیه هستم و یاد گرفته ام تلاش کنم.

وی افزود: خیلی ها پرسپولیس و من را اذیت می کنند و تنها کاری که انجام می دهم، بازی کردن برای پرسپولیس است. اگر شرایط این گونه ادامه پیدا کند من هم عکس العمل نشان می دهم و بسیاری از واقعیت ها را می گویم.

حسینی به عنوان بهترین بازیکن این دیدار انتخاب شد و به همین دلیل در نشست خبری حضور یافت.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید