ما همه با هم هستیم 

ما همه با هم هستیم نوزدهمین اثر سینمایی کمال تبریزی است یک فیلم کمدی نماد گرا که برای خودش در قلب طنز و شوخی و خنده حرفهای بسیار دارد . رضا میر کریمی  تهیه کننده و پدرام پورامیری ،محمد داوودی و حسین امیری دوماری نویسندگان این اثر سینمایی هستند.  اگر شما این روزها تیزرهای تبلیغاتی این اثر سینمایی  را دیده اید و یا بر روی پرده نقره ای به تماشای آن نشسته اید بد نباشید که با فیلم پر ستاره بیشتر آشنا شوید

خلاصه داستان و موضوع فیلم ما همه با هم هستیم.

ما همه با هم هستیم

صحنه هایی از سینمایی ما همه با هم هستیم

داستان ما همه با هم هستیم

فیلم سینمایی ما همه با هم هستیم ؛یک فیلم کمدی به کارگردانی کمال تبریزی است که ماجرایی جذاب و البته کمدی درباره رازهای مسافران یک هواپیمای درحال سقوط را روایت می‌کند و از آن به عنوان پر بازیگرترین فیلم سینمای ایران یاد می‌شود.

داستان فیلم ما همه با هم هستیم در بستری کمدی روایت می‌شود و قصه یک شرکت هواپیمایی است که در حال ورشکست شدن است، رئیس شرکت ( لیلا حاتمی ) پیشنهاد می‌کند که یک هواپیمای خراب از شرکت با چند مسافر را به داخل خلیج فارس بی اندازند تا بتوانند پس از کشته شدن مسافران از بیمه پول دیه و خسارت آنها را بگیرند.

ما همه با هم هستیم

بازیگران سینمایی ما همه با هم هستیم

او سراغ یکسری افراد می‌رود که از زندگی خسته شده و دنبال مرگ هستند، خلبان هواپیما ( مانی حقیقی ) و مهمانداران نیز جزو این افراد هستند.

آنها با امضای یک برگه قبول می‌کنند تا در هواپیما بروند و پس از سقوط کشته بشوند، همه چیز درست پیش می‌رود تا اینکه یک مسافر به اسم علی حاجتی ( پژمان جمشیدی ) بدون اطلاع از قصد مسافرین سوار هواپیما می‌شود.

در این میان هم زمان با این حوادث مسافرین هواپیما را به همراه رئیس شرکت در یک جای ناشناخته می‌بینیم که توسط یک بازپرس ( مهران مدیری ) مورد بازجویی قرار می‌گیرند.

ما همه با هم هستیم

پوستر سینمایی ما همه با هم هستیم

این فیلم  که در ابتدا ول شدگان نام داشت  به دلایلی به ما همه با هم نیستیم و بعد به ما همه با هم هستیم تغییر نام داد و فیلمبرداری آن از فروردین تا خرداد ۱۳۹۷ انجام شد. و مهران مدیری بعد از فیلم همیشه پای یک زن در میان است و لیلا حاتمی پس از فیلم شیدابرای دومین بار با کمال تبریزی در کمدی ما همه با هم هستیم همکاری می‌کنند.

این فیلم دومین فیلم کمدی ای بعد از خوک است که لیلا حاتمی حضور در آن را پذیرفته‌است و همچنین نخستین همکاری مشترک محمدرضا گلزار ، لیلا حاتمی، مهران غفوریان ، پژمان جمشیدی و سیروس گرجستانی با یکدیگر است.

ما همه با هم هستیم

مهران مدیری و محمد رضا گلزار بازیگران سینمایی ما همه با هم هستیم

اسامی بازیگران ما همه با هم هستیم

مهران مدیری ، محمدرضا گلزار ، مهناز افشار ، ویشکا آسایش ،پژمان جمشیدی ، هانیه توسلی ،مانی حقیقی ، سروش صحت ،مهران غفوریان ،سیروس گرجستانی ، حسن معجونی ،نادر فلاح ،رضا ناجی ، علی شادمان ،سیاوش چراغی پور ، فرزین محدث ،یدالله شادمانی ،بهادر مالکی ،مهدی حسینی نیا ،لیدا فتح اللهی ،اشپتیم آرفی ،بهزاد قدیانلو ،دانیال کاظمی ، سام نوری ، شیرین آقارضا کاشی و شیوا بلوچی بازیگران این اثر کمدی متفاوت هستند.

ما همه با هم هستیم

صحنه هایی از سینمایی ما همه با هم هستیم

عوامل ما همه با هم هستیم

کارگردان : کمال تبریزی

تهیه‌کننده: سیدرضا میرکریمی

نویسندگان: حسین و پدرام امیری و محمد داودی

مجری طرح: جلیل شعبانی و سجاد علیجانی

برنامه‌ریز و دستیار اول کارگردان: علیرضا شمس

مدیر فیلمبرداری: فرشاد محمدی

طراح صحنه: کیوان مقدم

طراح گریم : مجید اسکندری

طراح لباس : سارا خالدی

صدابردار: بهمن اردلان

طراح جلوه‌های ویژه کامپیوتری: بهنام خاکسار

عکاس: زهرا مصفا

مدیر روابط عمومی: سیدمحمدصادق لواسانی

 

 

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید