چگونه در اینستاگرام شات کنیم ؟

شات اوت اینستاگرام چیست؟ در واقع یک روش برای تبلیغات در اینستاگرام است که این روزا خیلی رایج شده است و افرادی زیادی از این راه پول خوبی بدست می آورند. اگر اشخاص زیادی هستند که شما را دنبال می کنند می توانید از این روش برای تبلیغ خودتان استفاده کنید. یا مثلا شما از پیج کاری دوستتان اسکرین شات بگیرید ودر استوری خودتان به عنوان تبلیغ اپلود کنید.با شات اوت کردن می توانید یک تبلیغات بسیار زیرکانه و هوشمندانه ای داشته باشید و به راحتی از طریق آن کسب درامد کنید. مطلب گرد آوری شده در زیر شما را بیشتر با شات اوت کردن آشنا می کند با تانما همراه شوید :

روش انتشار شات اوت در اینستاگرام – کسب وکار با تکنیک شاوت اوت – استفاده از تکنیک شات اوت متقابل – نکات مهم در مورد شات اوت در اینستاگرام –

شات اوت در اینستاگرام چیست

شات اوت اینستاگرام

شات اوت اینستاگرام

شات اوت اینستاگرام یکی از سریعترین و موثرترین روش های افزایش فالوور و معرفی کسب و کار در اینستاگرام به شمار می رود. در حقیقت شات اوت اعتباری است که یک اکانت می تواند از اکانت دیگر دریافت کند. شات کردن در اینستاگرام یعنی از صفحه ی شخصی(مثلا دوستمان) اسکرین شات بگیریم و در صفحه ی خودمان به اشتراک بگذاریم. در زبان انگلیسی shot به معنای عکس گرفتن است اما شات کردن در واقع به صورت Shoutout نوشته می شود ولی اشتباه تلفظ می شود.

مزایای شات اوت در اینستاگرام

1- افزایش تعداد لایک پست ها با معرفی کسب و کار در اینستاگرام

2- باعث افزایش تعداد فالوورهای واقعی و هدفمند می شود

3- قابل استفاده برای اهداف تجاری و رشد اکانت

4- شانس ورود به بخش پست های برتر با استفاده از یک هشتگ

5- با معرفی و نشان دادن برندها در صفحه خود سفیر برند شوید.

6- اگر از تعداد 30 هشتگ استفاده شود این شانس 30 بار ورود به بخش پست های برتر خواهد بود.

Shout out به شما کمک می کند که :

1- از مخاطبین خود درخواست می کنید پیج شخصی که معرفی کرده اید را ببینند و او را دنبال کنند.

2- شما می توانید از شات اوت اینستاگرام برای اهداف بازاریابی استفاده کنید و اکانت خود را ارتقاء دهید.

3- همچنین به برندهای مشابه برندتان دسترسی پیدا کنید

4- شات اوت روشی برای شناخته شدن اکانت شما در مقابل تعداد افراد زیاد محسوب می شود.

5- اگر شما تنها با چند اکانت با تعداد فالوور بالای 20k عمل شات اوت انجام دهید به موفقیت های بزرگی دست می یابید و به سرعت اکانت شما رشد خواهد کرد.

آموزش تصویری شات اوت در اینستاگرام

1- در تب Explore اینستاگرام نام اکانت مورد نظر را جستجو کرده و صفحه پروفایل شخص را باز کنید.

شات اوت اینستاگرام

شات اوت اینستاگرام

2- برای گرفتن اسکرین شات در گوشی های اندروید دکمه power و دکمه home گوشی تلفن خود را همزمان فشار دهید.

شات اوت اینستاگرام

شات اوت اینستاگرام

3- حال تب + را در پایین صفحه لمس کنید و عکس اسکرین شات مورد نظر را از گالری انتخاب نمایید.

شات اوت اینستاگرام

شات اوت اینستاگرام

4- عکس اسکرین شاتی که گرفتید را در اکانت خود آپلود (پست) کنید.

نکات مهم در مورد شات اوت اینستاگرام

1- اکانت های اینستاگرامی را پیدا کنید که تعداد فالوورهای مشابهی با اکانت شما را داشته باشند.
جا دارد که با اکانت هایی تبادل شات اوت انجام دهید که از نظر تعداد فالوور به اکانت شما نزدیک باشند. در این صورت قطعا نتیجه مطلوب تری خواهید گرفت.

2- قبل از درخواست شات اوت اکانت موردنظر را دنبال کنید، پست های وی را لایک کنید و برای پست هایش کامنت بگذارید.
بهتر و مودبانه تر است که با کاربرانی که قصد تبادل شات اوت با آنها را دارید ارتباط برقرار کنید. این نشان می دهد شما به محتوای آنها علاقه دارید. سعی کنید حداقل چند عکس یا فیلم از پست هایش را لایک کنید و یا در مورد آنها اظهار نظر کنید و اکانت آنها را دنبال کنید این نشان می دهد شما کاملا جدی هستید.

3- از گذاشتن کامنت های اسپم روی دیگر اکانت ها خودداری کنید.
برخی از کاربران بجای استفاده از شات اوت اینستاگرام از کامنت های اسپم در زیر پست های مختلف استفاده می کنند بدون اینکه از محتوای یک پیج آگاه باشند و یا آن را دنبال کرده باشند. این کار روش درستی برای افزایش فالوور نیست.

4- اکانت هایی با محتوای مشابه محتوای اکانت خود پیدا کنید.
مسلما اگر محتوای حساب شما دستورالعمل های سالم غذایی باشد شات اوت در یک اکانت با محتوای ورزشی برای شما نتیجه مثبتی نخواهد داشت. زیرا دنبال کنندگان آن اکانت به دنبال محتوای ورزشی هستند نه غذایی.
بنابراین بهترین حالت این است که اکانت هایی را برای شات اوت اکانت خود انتخاب کنید که محتوای بسیار نزدیکی به محتوای اکانت شما دارند.

5- با دیگر کاربران اینستاگرام از طریق ایمیل یا دایرکت اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.
ابتدا باید کاربرانی که محتوای مشابه با محتوای اکانت شما دارند و تعداد فالوورهای مشابهی دارند را در اینستاگرام پیدا کنید. سپس می توانید به صورت مستقیم با کاربر مورد نظر ارتباط برقرار کنید و از او بپرسید آیا تمایلی به تبادل شات اوت در اینستاگرام دارد یا خیر. این ارتباط می تواند از طریق آدرس ایمیل درج شده در بیوگرافی اکانت مورد نظر باشد و یا از طریق دایرکت اینستاگرام

کسب و کار به تکنیک شات اوت

شات اوت اینستاگرام

شات اوت اینستاگرام

1- فالوورهای بسیار زیادی داشته باشید و حتما واقعی باشند

2- پیج شما باید جذاب باشد

3- پست های شما باید بازدید داشته باشد و لایک ها و کامنت های متناسبی را داشته باشد (نسبت به تعداد فالوور های شما باید تناسب داشته باشد)

برای انتشار شات اوت در اینستاگرام می توان به زبان ساده تر چنین گفت که : ابتدا وارد پیج هدف و یا شخصی که از شما درخواست شات را دارد شوید و از صفحه او یک اسکرین شات تهیه کنید.

بعد آن را در قالب یک پست و یا استوری انتشار دهید و می توانید با توجه به روش های انتشار مبلغی را به عنوان تعرفه در نظر بگیرید زیرا در استوری به دلیل پرطرفدار بودن این قابلیت امکان بازدید ده برابر پست معمولی در پیج شما میباشد.

می توانید بر روی پست بنویسید لطفا ( دوست خوب من فالو شه ) سپس نام و یا ایدی شخصی که میخواهید آن را شات کنید در پست و استوری قرار داده تا فالو شود و به محض تگ شدن ، مشتریتان متوجه شات شدنش می شود.

استفاده از تکنیک شات متقابل اینستاگرام:

در تکنیک شات اوت متقابل اینستاگرام به تبادل یا ( رد و بدل ) کردن اسکرین شات می پردازید. به این صورت که شما با یک اکانت اینستاگرام توافق می کنید صفحه پروفایل وی را در فید خود به اشتراک بگذارید. در مقابل او هم برای شما همین کار را انجام می دهد و اسکرین شات صفحه پروفایل شما را در پیج خود آپلود می کند. به این کارs4s یا شات متقابل اینستاگرام می گویند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید