پنیر مورد علاقه شما از شخصیتتان چه می گوید

شخصیت شناسی بر اساس پنیر مورد علاقه این هم از آن حرفهای عجیب غریب است اما در دنیای شخصیت شناسی  حرفهای عجیب غریب زیاد شنیده می شودشما به چه پنیری علاقه مندید؟ پنیر نرم؟ یا پنیر سفت؟ آیا می دانستید علاقه شما به نوع پنیری که دوست دارید مصرف کنید شخصیت شما را نشان میدهد. اگر شما هم کنجکاو شده اید که از شخصیت شناسی بر اساس پنیر مورد علاقه بیشتر بدانید در این مطلب از تانما با ما همراه شوید .

شخصیت شناسی بر اساس پنیر مورد علاقه

شناخت افراد از روی خوراکی های مورد علاقه شان کار سختی نیست, فقط اگر سعی کنید اطلاعات لازم را در این باره بدست اورید می توانید اطرافیانتان را بهتر بشناسید و با خصوصیات اخلاقی آنها بهتر آشنا شوید. شخصیت شناسی از روی پنیرمورد علاقه افراد را در ادامه ببینید.
پنیر ،یکی از لذیذ ترین غذاهاست که با تنوع خاص خود تقریبآ می تواند تمام سلیقه ها را راضی نگاه دارد ، اما در عین حال چیزهای دیگری نیز راجع به این افزودنی خوشمزه وجود دارد که احتمالآ شما چیزی درباره آن نمی دانید پنیر می تواندنکات بسیاری را در رابطه با شخصیت شما را فاش کند و شخصیت شناسی بر اساس پنیر مورد علاقه حرفهایی برای زدن دارد .

* پنیر نیمه نرم مثل پنیر فتا

پنیر های نیمه نرم مثل پنیر فتا(پنیر های بسته بندی پاستوریزه)ما را به دوران بچگی می برند. بنابراین آنهاهمگی مربوط به خانه،خانواده و کانون گرم خانوادگی میشوند.اگر هنوز به این پنیرها علاقه مندید،متخصصان معتقدند که عمیقاًدوست دارید یک بار دیگر شرایط گذشته را برای خود بازسازی کنید و این شاید همان دنیای امنی است که همیشه به دنبال آن بوده اید.به همین دلیل است که شما ابتدا خانواده،دوست،فامیل و آشنا را در اولویت قرار میدهید و این به رغم برنامهُ بسیار فشرده شماست. خانواده شما همیشه به دنبال غذاهای خانگی هستند و شما از این انعطاف پذیری آنها لذت میبرید. خانه شما همیشه گرم و پر از میهمان است و از دیدار دوستان شاد می شوید و سعی می کنید حداقل یک شب در هفته را با خانواده به خوبی و خوشی بگذرانید.
* پنیرسفت مثل پنیر تبریزی یا لیقوان

هر تکه از این نوع پنیر که معمولاً در بسته بندی های کوچک و گاه با ترکیبات سبزیجات و غیره تهیه میشوند گوشه ای از زندگیتان را به تصویر می کشد و این نشان میدهد که شما تا چه حد در انجام کارها یتان مصمم و با اراده اید.همانند پنیر چدار از خارج سخت واز درون نرم وانعطاف پذیرید.در هر کاری همانند برگسالان فکر می کنید و اجازه نمیدهید کسی در روابط شما با دیگران،به ویژه دوستان دخالت کند.انچه شما را از دیگران متمایز می سازد، همان روح سخت و در عین حال لطیف شما در بر خورد با مسایل دیگران است. شاید به همین دلیل است که دیگران از مشورت با شما بیشترین استفاده را میبرند.

شخصیت شناسی بر اساس پنیر مورد علاقه
* پنیر نرم مثل پنیر خامه ای

تحقیقات نشان می دهد اشخاصی که طالب تجمل و تجمل پرستی هستند ،به مراتب از خوردن پنیر های نرم همانند پنیر های خامه ای بیشتر لذت می برند و همیشه به دنبال لوازم لوکس و تجملی هستند، از پوشیدن لباس ابریشمی به عنوان لباس راحتی گرفته تا پوشیدن دمپایی های بسیار شیک رو فرشی. ز شما می دانید که چگونه باید با خودو زندگی خویش کنار بیایید لذت خوردن این پنیر، دقیقآ به اندازه لذت خریدن یک آباژور زیبا برای اتاق خوابتان است.
* پنیر فانتزی مثل پنیر چدار

این پنیر ها با طعم لذیذ ،باعث می شوند که احساس سر مست بودن به شما دست دهد . احساسی که در یک جنگل زیبا و پر از شقایق های وحشی به انسان دست می دهد .اصلا خجالتی نیستید . شما عاشق رفتن به موقعییت های جدید هستید و از اینکه منبع خیر باشید ، لذت می برید . دوستان عاشق شما هستند زیرا آنها همیشه بهترین لحظات را با شما میگذرانند . لذت گذراندن وقت با شما ،آنچنان زیاد است که هیچ میهمانی بدون حضورتان برگزار نمی شود . شما مهربان ،دلرحم، صمیمی و روراست هستید و بی کینه. در جنگل بودن مزایایی دارد که هر کسی با آن آشنا نیست.

شخصیت شناسی بر اساس پنیر مورد علاقه
تاریخچه پنیر
پنیر یک ماده غذایی باستانی است که ریشه آن به دوران پیش از تاریخ بر می گردد. هیچ کس نمی داند که چه کسی و در کجا اولین پنیر را درست کرده است. اما در زمان های قدیم در کشور های مصر، یونان و روم باستان، یکی از غذاهای بسیار محبوب به شمار می رفته است. بهترین داستانی که برای تولید اولین پنیر مورد قبول است، به ۱۰ هزار سال پیش بر می گردد. جایی که در خاورمیانه، چوپانان از شکم خالی بزها، به جای وسیله ای برای حمل شیر تازه استفاده می کردند.

در این زمان، آنزیم های موجود در شکم خشک شده بز به همراه گرمای نور آفتاب بر شیر اثر کرده و باعث دلمه بستن آن می شود و در نهایت آن را تبدیل به شیر بسته شده به همراه مایع پنیر می کرد. گله داران این پنیر اولیه را از روی گرسنگی زیاد مصرف می کردند. اما امروزه به یکی از خوراکی ها محبوب جهان تبدیل شده است.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید