شهاب حسینی بازیگر مستعد ایرانی که کار خودش را با اجرا شروع کرده بود توانست در طی سالها از شمایل بازیگر فیلم های گیشه به بازیگر تراز اول تبدیل شود و کسب سیمرغ بلورین برای فیلم سوپراستار و پس از کسب نخل طلایی جشنواره فیلم کن در فرانسه جایگاه او را به عنوان یکی از بزرگترین بازیگران ایران تثبیت کرد و البته با بازی در سه گاه شهرزاد در نقش قباد دیوان سالار توانست با ارائه یک بازی بسیار زیبا و یکدست نقشی ماندگار از خود به جا بگذارد.

شهاب حسینی در آمریکا

شهاب حسینی بازیگر درباره الی و فروشنده که به همراه کارگردان این فیلم ها اصغر فرهادی در آمریکا تجربه جدیدی را آغاز کرده است در صفحه شخصی اش درباره تازه ترین تجربه اش در عرصه فیلم سازی توضیحاتی داد..

اکران فیلم شهاب حسینی در آمریکا

در پست اینستاگرام شهاب حسینی آمده:

سون اسکایز اینترتیمنت تقدیم می‌کند اولین اکران فیلم سینمایی خورشید نیمه شب به کارگردانی، شبیر شیرازی و تهیه کنندگی شهاب حسینی در ۴ شهر کالیفرنیا . فیلم سینمایی خورشید نیمه شب که در بخش مستقل سینمای ایران تهیه و تولید گشته، با حضور شهاب حسینی از تاریخ ۱۲ می ۲۰۱۸ به ترتیب در شهرهای سن فرانسیسکو، ۱۴ می لوس آنجلس، ۱۶ می سن خوسه، و ۱۸ می در سکرمنتو به اکران عمومی در خواهد آمد.

این فیلم به نگارش شبیر شیرازی و با اقتباس از نمایش خرس‌های پاندا اثر متی ویسنیک ساخته شده.

 

عکسهای جدید شهاب حسینی در آمریکا

عکس جدید شهاب حسینی در آمریکا

شهاب حسینی در اکران فیلم خورشید نیمه شب در آمریکا

شهاب حسینی با همکاران فیلم خورشید نیمه شب در آمریکا

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید