شهاب حسینی بازیگر معروف ایرانی در سال ۵۲ متولد شده است او از دوران دانشجویی فعالیت خود را شروع کرد او برای اولین در سریال پس از باران بازی کرد او با بازی در سریال مدار صفر درجه توانست به شهرت فراوانی برسد شهاب حسینی علاه بر بازیگری یک کافه به نام کافه هنر دارد این بازیگر معروف ایرانی در سال ۷۴ با پریچهر قنبری بازیگر تئاتر ازدواج کرده است او به تازگی در صفحه اینستاگرامش از از حواشی که شهرت برای او داشته است گلایه کرده است.

شهاب حسینی

شهاب حسینی بازیگر

 

شهاب حسینی در اینستاگرام

شهاب حسینی با انتشار متنی گلایه‌آمیز از حواشی که شهرت برای او داشته است در اینستاگرام، نوشت: «متاسفانه اغلب کسانی که باهاشون به نوعی در ارتباط بودم ثابت کردن مقهور نام برندی به نام شهاب حسینی هستن نه دوستی به نام شهاب. دیگه حتی آدم نمیدونه کسانی که برای گرفتن عکس یادگاری به آدم مراجعه می‌کنن، عکس رو به خاطر علاقه شخصی میخوان یا به خاطر پز دادن در فضای مجازی و تسکین درد مزمن مورد توجه بودن اونم در جامعه ما که بیش از هر بحران دیگه ای بحران داشتن یه هویت شخصی با ثبات به چشم میخوره.»

شهاب حسینی

گلایه های شهاب حسینی

 

او همچنین با یادآوری یک اتفاق، ادامه داد: «بگذریم. بسیار خسته و دل شکسته ام از حاشیه های سفیهانه شهرت و با کمال ادب اعلام میکنم دیگه به این قبیل درخواست های دوستانه اما حاشیه ساز اعتماد و اعتنایی نخواهم کرد چون در تضاد با اهداف متعالی و بزرگیست که در زندگی دنبال میکنم و میخوام تا فرصت بقا باقیست همواره رهرو این راه باشم و در نهایت روح امانتی رو که در کالبدم دمیده شده رو در بهترین جای ممکن و در حالی که سهم بودنم رو در حد توان ادا کردم، به صاحبش برگردونم. فرمود، آنچه هستی، هدیه خداست به تو، و آنچه میشوی، هدیه توست به خدا.»

شهاب حسینی

شهاب حسینی بازیگر مشهور

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید