شکایت نسرین مقانلو از شبکه ی ماهواره ای

نسرین مقانلو بازیگر ایرانی است که در آثار بسیاری چون نیوکاسل و خون شد از مسعود کیمیایی نقش آفرینی کرده است. چندی است که تبلیغ ماهواره ای نسرین مقانلو در یکی از شبکه های ماهواره ای پخش می شود که این ماجرا شکایت نسرین مقانلو و واکنش او را در پی داشت. وی درباره این تبلغ اینگونه تصریح مرد «

به نظر من کار بدی نیست. اگر یک سلبریتی محصولی را تبلیغ می کند، ممکن است خودش استفاده کرده باشد و کیفیت آن برایش خوب بوده باشد. حالا شاید ۷۰درصد جامعه استفاده کنندگان راضی باشند و ۳۰ درصد هم راضی نبوده اند. این دیگر گناه آن سلبریتی نیست. ممکن است برخی به موادی که در آن محصول به کار رفته، حساسیت داشته باشند و آن محصول با آن ها سازگاری نداشته باشد.

مقانلو در بخش دیگری از این گفتگوی رادیویی مطرح کرد: من حدود سه سال پیش درباره یک کرم تبلیغ کرده ام. الان در ماهواره برای تبلیغ یک کرم خارجی که من اصلاً روحم درباره آن خبر ندارد، عکس ها و تکه های کار من را از آن کار ۳-۴ سال پیش برداشته و برای تبلیغ این کرم خارجی گذاشته اند. این کرم خارجی را من تبلیغ نکرده ام.

وی ادامه داد: هر زمان یک سلبریتی نام آن محصول تبلیغ را نیاورد، بدانید که آن تبلیغ فیک است و او این کار را نکرده است. به نوعی از ما سوء استفاده می کنند. ما در مراجع قضایی هم شکایت کرده ایم که بتوانیم آنها را پیدا کنیم تا از تصویر ما استفاده نکنند.

مقانلو بیان کرد: من الان پیگیر این شکایت هستم. ما این برند را اصلا نمی توانیم پیدا کنیم. چون از ایران نیست. اما با دستگاه قضایی صحبت کردیم، پیگیر هستیم و تمام تلاشمان را می کنیم تا بتوانیم افرادی که این کار را می کنند، پیدا کنیم. من عاشق مردم هستم و مطمئن باشید هیچ وقت به خاطر پول کاری نمی کنم که مردم اذیت شوند»

نسرین مقانلو و پسرش

نسرین مقانلو و پسرش

خانواده نسرین مقانلو

خانواده نسرین مقانلو

آیا این مطلب مفید بود؟ 122
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید