مونا فرجاد ، بازیگر سینما که در پستی از سخنان معصومه ابتکار معاون رییس جمهور انتقاد کرده بود، با واکنش تند وی مواجه شد. ابتکار در اینستاگرامش مطلبی در مورد دروغگویی افراد و تحریف سخنانش منتشر کرد.

سخنان ابتکار درپی انتقادات مونا فرجاد

معصومه ابتکار در اینستاگرام خود چنین نوشت:

«امپراطوری دروغ همچنان می تازد.

“کیهان” خط می دهد، رسانه های همفکرش هماهنگ جو می دهند و افرادی هم برای خودنمایی یا در معامله، تحریف را منعکس می کنند… البته بعضی ها هم مثل این یکی کلی دروغ اضافه می کند… فایل صوتی صحبت های معصومه ابتکار در این مصاحبه ارائه می شود تا ببینید چگونه امپراطوری دروغ کار خود را پیش می برد و حیا و اخلاق هم نمی شناسد…

مونا فرجاد

مونا فرجاد

 

مطالب و جملات به کار رفته در مطلب مونا فرجاد دروغ و بی تردید با اهداف خاصی مطرح شده است. فراموش نکنیم دولت یازدهم با به سرانجام رساندن برجام، شرایطی را که این روزها می گذرانیم کنترل کرد و رشد اقتصادی را محقق ساخت. اما ترامپ و همدستان منطقه ای اش که آینده را برای ایران روشن می دیدند با خروج از برجام اوضاع را آشفته کردند.

اینبار اما ایران در جهان تنها نیست و تحولات مثبتی در پیش است. اگر چه متاسفانه در داخل گروهها و افرادی با حماقت یا براساس ماموریت، نقش ستون پنجم را بازی کرده و با خبرسازی و القا دروغ و تحریف آتش به جان اعتماد مردم می بارند… البته شکایت قضایی از مونا فرجاد به خاطر دروغ هایی که از زبان معصومه ابتکار منتشر کرده انجام می شود‌.»

عکس‌های منتشر شده از پست ابتکار علیه مونا فرجاد

معصومه ابتکار

پست اینستاگرامی ابتکار علیه مونا فرجاد

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید