داشتن شکم بزرگ یکی از مشکلاتی است که خانم ها بسیاری را درگیر خود کرده است. شما به راحتی با رعایت یک سری نکات ساده می توانید طوری لباس بپوشید که شکم بزرگ تان را مخفی کرده و اندام تان را لاغر نشان دهید.

ست کردن لباس برای خانمهائی که شکم بزرگی دارند

خانم هایی که شکم بزرگی دارند از پوشیدن لباس هایی با خطوط افقی و رنگهای تند و روشن اجتناب کنند.

در صورت کلی خط های افقی باعث چاقتر نشان دادن اندام شده در صورتی که خط های عمودی شما را باریک و بلندتر نشان می دهد. دقیقا همین تاثیر را رنگ های تند و روشن با رنگ های تیره دارند.

 

دامن های تنگ با کمر پهن

بهترین دامن برای خانم هایی که شکم بزرگی دارند دامن های تنگ با کمر پهن است


بهترین دامن برای خانم هایی که شکم بزرگی دارند دامن های تنگ با کمر پهن است.بهترین دامن برای خانم هایی که شکم بزرگی دارند دامن های تنگ با کمر پهن است.

 

اگر شکم بزرگی دارید لوازم جانبی مناسب انتخاب کنید

استفاده از کمربندهای پهن به جای کمربندهای باریک

 

یکی از بهترین ایده ها برای خانم هایی که شکم بزرگی دارند استفاده از کمربندهای پهن به جای کمربندهای باریک است. کمربند پهن بزرگی شکم شما را پنهان می کند. همچنین می توانید از گردنبند و گوشواره های بزرگ استفاده کنید تا توجه به صورت شما جلب شود.

 

استفاده از کفش مناسب برای خانم های چاق

بهترین انتخاب برای خانم های چاق استفاده از کفش های ساق دار پاشنه بلند

 

خانم هایی که شکم بزرگی دارند معمولا دارای اضافه وزن در قسمت ران پا خواهند بود. بهترین انتخاب برای این خانم ها استفاده از کفش های ساق دار پاشنه بلند است که پاها را کشیده تر نشان دهد.

 

شلوارهای بسیار گشاد (دامن شلواری ) نپوشید

ست کردن لباس برای خانم های چاق , بهترین انتخاب برای خانم های چاق شلوارهای دمپا گشاد

 

خانم هایی که دچار چاقی در ناحیه شکم هستند فکر می کنند اگر شلوارهای گشاد یکسره بپوشند چاقی شکم شان را می توانند پنهان کنند در صورتی که بهترین انتخاب برای آنها شلوارهای دمپا گشاد است.بهترین انتخاب برای خانم های چاق شلوارهای دمپا گشاد است

آیا این مطلب مفید بود؟
گالری تصاویر
لینک های مرجع
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید