شب گذشته یک خبرنگار ، در منطقه یک شهرستان قزوین توسط ماموران شهرداری مورد ضرب و شتم خبرنگار قرار گرفت. این خبرنگار در حال گذر از یکی از خیابان های قزوین بود که با صحنه ای بسیار خبرساز مواجه می شود. این خبرنگار، می بیند که ماموران شهرداری در منطقه یک قزوین درحال تخریب یک چهاردیواری در حومه قزوین بودند که با مقاومت مالک مواجه می شوند، خبرنگار مذکور تصمیم می گیرد از این صحنه فیلمبرداری کند که با واکنش تند ماموران شهرداری مواجه می شود و ماموران او را مورد ضرب و شتم قرار می دهند.

ضرب و شتم خبرنگار توسط ماموران شهرداری در قزوین

خبرنگاری که کنجکاوی اش، ماموران شهرداری را آزرده کرده، دچار آسیب هایی از ناحیه گردن و زانو شده و گوشی وی توسط عوامل شهرداری ضبط شده است، وی هم اکنون در بیمارستان شهید رجایی قزوین بستری است.

خبرنگار

خبرنگار مجروح

صبح امروز، این حادثه رسانه ای شد و به دنبال آن، تصاویری از خبرنگار مصدوم که روی تخت بیمارستان افتاده، منتشر شد.

انتشار این خبر، شهرداری قزوین را به واکنش واداشت و موجب شد اداره روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری قزوین اطلاعیه ای صادر کند.

اطلاعیه روابط عمومی شهرداری قزوین در پی ضرب و شتم خبرنگار

در این اطلاعیه آمده است: باتوجه به انتشار اخباری در خصوص ضرب و شتم خبرنگار صداوسیمای الوند، شهردار قزوین طی دستوری به مدیر منطقه یک شهرداری، سرپرست حراست، مدیر بازرسی و رسیدگی به شکایت و مدیر اداره روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری قزوین، بررسی این موضوع و ارائه گزارش آن در اسرع وقت امروز را خواستار شد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید