در کدام روز  هفته متولد شده اید ؟

شما در کدام یک از روزهای هفته متولد شده اید ، آیا می دانید که دنیای پر رمز و راز طالع بینی طالع شما بر اساس  اینکه در کدام یک از روزهای هفته متولد شده اید هم می گوید با ما همراه باشد با  طالع بینی روزهای هفته و ببینید که طالع بینی بر اساس روزهای هفته چه حرفی برای گفتن دارد.

 راستی روز تولد شما چه روزی از هفته بوده است؟ هر روزی در هفته که آدمی به دنیا آمده باشد، طالع مخصوص به خود را دارد. طالع بینی روزهای هفته از این ویژگی های شما می گوید.

**********************

شنبه

این افراد در برخورد با طوفانهای زندگی ، زود جاخالی نمی کنند. برای موفقیت و خوشبختی می جنگند و در آخر آنرا به دست می آورند. باید کناره گیری و دوری از اجتماع را کنار بگذارند. از چشم تنگی و خساست اجتناب کنند و تا می توانند با مردم به خوش طبعی و اخلاق خوب رفتار کنند.

**********************

یکشنبه

یکشنبه روزی بسیار خوش یمن و میمون است. افرادی که در این روز به دنیا می آیند اغلب در زندگی ثروتمند و موفق خواهند شد. هر کجا می روند شانس به دنبال آنهاست. افرادی خوش بین و بشاش هستند؛ اما خود را خیلی جدی می گیرند. باید مراقب باشند که گرفتار غرور و خود بینی نشوند.

**********************

دوشنبه

بچه ی متولد روز دوشنبه به راحتی پولدار و ثروتمند نخواهد شد و البته از گرسنگی نیز نخواهد مرد. همیشه به دنبال آرامش و خوشبختی است. باید یاد بگیرد که کمی با ثبات تر باشد و خیلی تحت تأثیر حرفهای دیگران قرار نگیرد. البته معمولاً از عقل خود تبعیت می کند و مراقب خیالات خود هست.

**********************

سه شنبه

متولدین سه شنبه زندگی کاملاً راحت و آسوده نخواهند داشت. باید برای خوشبختی و موفقیت خود همواره بجنگند تا بتوانند جاه طلبیهای خود را ارضاء کنند؛ باید مراقب باشند گرفتار سلطه جوئی و تعقیب نشوند.

 **********************

چهارشنبه

بچه ی متولد چهارشنبه ذاتاً هنرمند و هنرگر است. باید اجازه بدهد تا استعدادهایش شکوفا شود. می تواند در زمینه های کسب درآمد هم موفق باشد اما باید از افراط و زیاده روی در این مورد خودداری کند.

**********************

پنج شنبه

کسی که پنج شنبه به دنیا آمده است، باید در همین روز نیز ازدواج کند. فقط از این طریق است که می تواند اطمینان حاصل کند که زندگی زناشوئی خوبی در انتظار اوست. نباید در کارها زیاده روی کند و تا می تواند باید قدرت شخصیتی خودش را بالا ببرد. اگر سخت کوشانه کار کند و از تنبلی دوری کند مطمئناً موفق خواهد شد. 

**********************

جمعه

 این روز آدمهای عادی است. افرادی که در این روز به دنیا می آیند، زندگی بسیار ساده و معمولی را پشت سر خواهند گذاشت و به همان زندگی نیز راضی و خرسند هستند . فقط باید مراقب باشند تا زندگیشان دچار پوچی نشود.

 

 

آیا این مطلب مفید بود؟ 4
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید