طالع شما در اولین هفته پاییز 97

هر هفته که شروع می شود همه ما دوست داریم که حال و  فال هفته  خود را بدانیم اگر دانستن فال هفته برایتان جذاب است با این مطلب از تانما همراه شوید تا فال اولین هفته مهر ماه 97 خود را بدانید.

فال و طالع بینی یکی از آن موضوعاتی است که همواره مورد علاقه عموم بوده است و هرکس به نوبه خود مایل است بداند در آینده نزدیک برای او چه اتفاقاتی قرار است بیفتد. تجربه نشان داده است که پیشگویی هایی از طریق فال کمی تا قسمتی می تواند وقایع را آشکار سازد.

فال هفته.

فال هفته متولدین فروردین

پاسخ یک درخواست تلفنی را هرچه زودتر بدهید، با جواب ندادن فقط خودتان را کلافه تر می کنید وگرنه شخص مورد نظر نا امید نخواهد شد. اتفاقی عجیب در راه است که باورش برایتان غیر ممکن است. برای انجام کاری به جای دلشوره و نگرانی بهتر است برنامه ریزی کنید، کافیست شروع کنید و موارد مهم را روی کاغذ بیاورید.

فال هفته متولدین اردیبهشت

از بلا تکلیفی خارج خواهید شد. در مورد رابطع عاطفی تان آنچه که شما در پی بدست آوردنش هستید دقیقا همان چیزی است که او نمی خواهد. بهتر است راهی پیدا کنید تا با شرایط کنار بیایید. خودتان را بیش ازاین آزار ندهید. از امر و نهی کردن و دخالت در امور دیگران خودداری کنید وگرنه حرفی می شنوید که برایتان گران تمام می شود.

فال هفته متولدین خرداد

به اندازه توانایی های خود زندگی کنید تا روح و روان خود و اطرافیان تان را پریشان نکنید. آرزویی دور و دراز در سر دارید که رسیدن به آن غیر ممکن نیست به شرطی که پایداری و صبر و تحمل خود را روز به روز افزایش دهید. مشکلات در سر راه این امر یکی دوتا نیست. بهتر است خودتان را برای مقابله با مشکلات آماده کنید.

فال هفته

فال هفته متولدین تیر

مقصر اتفاقی که افتاده اگر شما هستید بهتر است با نیت و قصد جبران هرچه سریع تر کاری را انجام دهید ولو خوشایندتان نباشد. شما ناخواسته وارد جریانی شده اید که لذت دلشوره آوری برایتان دارد، تجربه کنید اما حواستان باشد اندازه نگه دارید. مبادا کاری بکنید که برایتان پشیمانی به بار آورد.

فال هفته متولدین مرداد

انجام کاری به شما پیشنهاد می شود اگر برای دل خودتان انجامش می دهید خوب است اما اگر به دنبال بدست آوردن چیزی هستید راهش این نیست. یک دلبستگی کوچک می تواند دنیایتان را تغییر بدهد و زیر و رو بکند، این دلبستگی امید به دلتان می اندازد. اندکی صبور باشید خبری خوش در راه است.

فال هفته متولدین شهریور

کلافگی این روزهایتان دلیلش دوری و دلتنگیست. شخصی پشت پنجره به انتظار دیدارتان ایستاده. فریب شخصی را خورده اید اما مطمئن باشید که بزودی راه چاره ای برایتان باز می شود. در مورد مسئله ای بهتر است هدفتان را مشخص کنید تا دیگران هم تکلیفشان را بدانند در غیر اینصورت از این سردرگمی خارج نخواهید شد.

فال هفته

فال هفته متولدین مهر

از این که او ارزش شما را ندانست و پیمان شکنی کرد خودتان را سرزنش نکنید. در مورد مسئله کاری یادتان باشد شما فقط زمانی می توانید پروژه تازه ای را قبول کنید که پیش از آن تمامی پروژه های قبلی را به اتمام رسانده باشید. دوران پر تنشی را تجربه می کنید اما کسی که ریشه در خاک داشته باشد از طوفان نمی هراسد.

فال هفته متولدین آبان

در انتظار کسی هستید که مدت ها از او دور بوده اید گشایشی در کار و زندگی تان ایجاد می شود. شخصی از نزدیکان تان برای چندمین بار شما را بخاطر تکرار یک رفتار اشتباه سرزنش خواهد کرد. دعوت برای رفتن به یک جمع را بپذیرید و بدون هیچ توقعی به آنجا بروید، دیدن شخصی غافلگیرتان خواهد کرد.

فال هفته متولدین آذر

بدهیتان را شده به اقساط بپردازید اما بیش از این به تعویق نیاندازید، برایتان دردسر ساز می شود. شیرینی یک خبر خوب را خواهید چشید. سلامتی تان را جدی بگیرید و برای بررسی دردهای اخیرتان حتما به پزشک مراجعه کنید. این روزها حواستان به دخل و خرج تان بیشتر باشد تا غافلگیر نشوید.

فال هفته

فال هفته متولدین دی

در موردی از شما سوالی پرسیده می شود. از گفتن واقعیت واهمه نداشته باشید. برای انجام کاری مجبور می شوید که به مسیری طولانی بروید. هر چه زودتر از یک دوست ناباب دور شوید به نفعتان است. در معامله ای که در گذشته انجام دادید زیان خواهید کرد. بهتر است با دوراندیشی جلو ضرر بیشتر را بگیرید.

فال هفته متولدین بهمن

در جمعی دیگران شما را تحسین می کنند. افکار و اعمالتان جهتی عاطفی و احساسی به خود می گیرد. دلبسته کسی می شوید. در یک مهمانی دوستانه با جمعی تازه ملاقات خواهید کرد. مشکلی سر راه شما قرار دارد که اگر اراده کنید و قوی باشی، از بین می رود. تردید را کنار بگذارید و عاقلانه فکر کنید.

فال هفته متولدین اسفند

این روزها وارد شدن در یک حرفه یا پروژه جدید که انتظارش را از پیش داشتید بالاخره برایتان مقدر می شود. ترسهایتان را کنار بگذارید. اگر حالا از این فرصت استفاده نکنید، بعدها افسوسش را خواهید خورد. شخصی که دوستتان دارد از شما انتظار دارد تا برایش کاری را انجام دهید. تا جایی که می توانید در بدست آوردن دلش تلاش کنید.

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید