در سومین هفته از شهریور 97 چه پیش روی شماست

هر هفته که شروع می شود همه ما دوست داریم که حال و  فال هفته  خود را بدانیم اگر دانستن فال هفته برایتان جذاب است با این مطلب از تانما همراه شوید تا فال هفته سومین هفته شهریور  ماه 97 خود را بدانید.

فال و طالع بینی یکی از آن موضوعاتی است که همواره مورد علاقه عموم بوده است و هرکس به نوبه خود مایل است بداند در آینده نزدیک برای او چه اتفاقاتی قرار است بیفتد. تجربه نشان داده است که پیشگویی هایی از طریق فال کمی تا قسمتی می تواند وقایع را آشکار سازد.

فال هفته

فروردین

اگر در فکر ساختن یک سقف هستید کمترین تردیدی به خود راه ندهید.

اعضای خانواده برای بهبودی وضع مالی تدبیری اندیشیده اند بهتر است نظریه ی خانواده را بپذیرید و با اقدام به این کار تحولی در بهبودی اقتصاد خانواده بدهید .

شجاعت خصوصیت بارز شماست و این خصلت شما را از سایرین متفاوت میسازد ، هیچ کاری را با وعده و وعید برگزار نکنید پشیمانتان میکند.

اردیبهشت

شما چیزی از دیگران کم ندارید به شرط آنکه بخواهید و برای این خواستن تلاش کنید از میهمانی خاطره انگیزی که بر پا میشود لذت خواهید برد .

از افراد دروغگو و متظاهر متنفرید سعی کنید خودتان دروغ نگویید . آرامش و محبت شما دوست داشتنی است قدری هوشیارانه عمل کنید .

می توانید از فرصت های بیشماری که در اختیارتان قرار می گیرد به نفع خودتان استفاده کنید.

خرداد

در روابطتان با اطرفاینتان دچار سوئ تفاهم شده اید که به مرور زمان این سوئ تفاهم از بین خواهد رفت شما عاشق سفر هستید مژده اینکه سفری پیش رو دارید.

احساسات شما به راحتی و ناگهانی تغییر میکند.. از اضطراب فاصله بگیرید آنگاه خواهید دید زندگی بیش از آنکه تصور میکردید قابل کنترل خواهد شد..افراد خانواده به فردی صبور و آراسته نیاز دارند.

فال هفته

تیر

 صداقت شما زبانزد خاص و عام است اما فراموش نکنید گاهی همه چیز را به همه کس نباید گفت شما فردی بسیار با عرضه و با لیاقت محسوب می شوید کاری نکنید که خلاف آنرا ثابت کنید

در هر کاری باید استمرار داشت و از تکرار آن خسته نشد نظریاتتان را برای دیگران طوری تشریح کنید که برایشان قابل درک باشد تا بعدا دچار مشکل و گرفتاریهای ناخواسته نشوید.

مرداد

اجرای برنامه ای که در ذهن دارید بدون کمک دیگران عملی نیست رعایت حال دیگران لازمه ی انسانیت است . خبری به شما میرسد که از مدت ها پیش انتظارش را داشتید صبر پیشه کنید

زیرا بسیاری از مسائل دراراده و اختیار شما نیست لیاقت خود را به دیگران ثابت کنید. فداکاری شما در زندگی قابل تحسین است. در کاری که خیر و شر آن به شما مربوط نمیشود هرگز مداخله نکنید.

شهریور

این روزها از خرج های بیهوده بپرهیزید و قدری پس انداز کنید که به زودی مورد استفاده ی بهتری قرار خواهد گرفت .

کمک با ارزشی در حق دوست خود روا داشته اید که بزودی جبران میشود. شکست برای شما سرآغاز پیروزی است اگر خودتان با اراده ای که دارید تصمیم درستی بگیرید

و با همتتان دوباره دست روی زانوی خودتان گذاشته و بلند شوید . صادق باشید اول با خودتان و سپس با دیگران.

فال هفته

مهر

جلب رضایت اطرافیان تا جایی که شما را از چارچوب باورهایتان خارج نکند خوب است در غیر اینصورت پشیمان و افسرده اتان خواهد کرد مراقب باشید و با دقت انتخاب کنید .

آزمایشی پیش رو دارید که برای موفقیت به هوشیاری و دقت بالایی نیاز دارد که شما از این بابت به قدر کافی از آن برخوردارید حواستان باشد شناختی که مبتنی بر اطلاعات درست و دقیق نباشد ابتدای انحراف و تردید است.

آبان

خبری میشنوید که باعث خوشحالیتان خواهد شد این موضوع باید بتواند شادی را برایتان به ارمغان آورده و به آینده بیش از پیش امیدوارتان سازد

الان وقت طلاست و شما زمانی برای از دست دادن ندارید فکر کنید و تصمیم بگیرید خصوصا در مورد تصمیم گیری برای محل زندگی. حسد را از خود دور کنید و جای آنرا با تلاش پر کنید . به سلامتی فردی در اطرافتان بیشتر اهمیت بدهید.

آذر

به تازگی از سفری برگشته اید با دستی پر از خاطراتی خوش کانون گرم خانواده شما زبانزد خاص و عام است حالا وقت آن است که به جنگ مشکلات پیش بینی شده و نشده زندگی بروید یادتان باشد

که نگرانی به دل خود راه ندهید زندگی با پستی و بلندی هاست که زیبا و دوست داشتنی میشود. نسبت به قولی که میدهید وفادار باشید فرقی نمی کند به چه کسی و در چه سن و سالی.

فال هفته

دی

کار این هفته را به هفته ی بعد موکول نکنید مگر اینکه حجم کارتان فوق العاده زیاد باشد در روزهای آتی با توجه به توقعاتی که دارید پیشنهاداتی دریافت خواهید کرد با دقت و حوصله آنرا مورد ارزیابی قرار دهید

این مهم را به ذهن داشته باشید که به جاه طلبی های منطقی و متعادل ایرادی نمی توان گرفت اما قطعا زیاده خواهی به ضررتان است . این هفته در هر برخورد خانوادگی شما کوتاه بیایید.

بهمن

در جمعی به اتفاق خانواده حضور پیدا خواهید کرد که تبعات خوشایدی را به دنبال دارد. شما فردی خجالتی نیستید و ذاتاً هنرمند هستید. موضوعی فکر شما را سخت مشغول کرده است.

نگران نباشید، ترس را از خود دور کرده و تصمیم بگیرید. افکار خود را درگیر مسائل کم اهمیت نکنید. بخاطر بسپارید که وسایل باید در خدمت شما باشند نه اینکه شما در خدمت وسائل!

اسفند

همسر و فرزندانتان در کنار شما احساس آرامش می کنند از تبعیض گذاشتن به شدت بیزارید.

از این رو در رفتارهای خود رعایت اعتدال را می کنید.خبری خوش در طول روزهای آتی شمارا سخت شگفت زده خواهد کرد ! زمینه ی برآورده شدن آرزویتان فراهم خواهد شد !!به شرط آنکه هرچه زودتر با تحقیق مناسب دست به اقدامی اساسی بزنید.واقع بینانه عمل کنید.

 

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید