گاهی طلاق های عجیبی در جهان شنیده می شود که علت های بسیار خنده دار و جالبی دارند. یکی از علت های این طلاق زن و شوهر به دلیل طرفداری هرکدام از آنها از دو فوتبالیست مختلف است. یکی طرفدار کریستیانو رونالدو و دیگری طرفدار لیونل مسی است. آنها به دلیل همین اختلاف می خواهند از هم جدا شوند. این زن و شوهر روسی به همین دلیل جر و بحث زیادی دارند و بعد از ۱۴ سال زندگی مشترک میخواهند به این زندگی پایان دهند.

طلاق زن و شوهر به دلیل مسی و رونالدو

 

طلاق زن و شوهر به دلایل عجیب

یک زن و شوهر روسی به خاطر هواداری شان از مسی و رونالدو دچار اختلاف شده و تصمیم به طلاق گرفتند.

بازی‌های جام جهانی برای بعضی از تماشاگران کسل کننده برای بعضی از تماشاگران با هیجان تمام ادامه دارد. اما اینکه این بازی در زندگی و حتی پاشیده شدن یک خانواده تاثیر داشته باشد چیز عجیبی است که این روز‌ها تیتر اول رسانه‌های داخلی روسیه و خارجی شده است.

به گزارش روزنامه ملیت، مسکو که میزبان بازی‌های جام جهانی است این روز‌ها نه تنها خبر بازی‌های جام جهانی را بازتاب می‌کند بلکه خبر طلاق گرفتن یک زن و شوهری روسی آن هم به خاطر همین مسابقات فوتبال منعکس می‌کند.

طلاق یک زن و شوهر روسی به دلیل مسی و رونالدو

 

دلیل عجیب طلاق  آرسن ۴۰ ساله و لودمیلای ۳۷ ساله

به گفته روزنامه ملیت، آرسن ۴۰ ساله و لودمیلای ۳۷ ساله ۱۴ سال است که زندگی مشترک دارند. آرسن طرفدار لیونل مسی و لودمیا طرفدارکریستین رونالدو است.

همین طرفداری موجب جر و بحث و حتی دعوای زن و شوهری در حاشیه این بازی‌ها شده بود، تا جایی که تصمیم به طلاق پس از ۱۴ سال زندگی زناشویی گرفتند.

آیا این مطلب مفید بود؟ 4
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید