ویژه برنامه اینترنتی «کلاسیکو» با عادل فردوسی پور

عادل فردوسی پور مترجم و مدرس دانشگاه صنعتی شریف اهل ایران است که ویژه برنامه اینترنتی «کلاسیکو» به تهیه کنندگی عادل فردوسی پور با اجرای پژمان جمشیدی و با حضور هواداران دو تیم در استودیو، در آستانه ال کلاسیکوی حساس چهارشنبه شب برای پخش در پلتفرم های اینترنتی آماده شده است.

عکس جدید عادل فردوسی‌پور

عادل فردوسی پور در ال کلاسیکو

ال کلاسیکو (به اسپانیایی: El Clásico)، که به نام های دیگری مثل ال دربی اسپانول، ال دربی، ال سوپرکلاسیکو و ال کلاسیک به مسابقه فوتبالی گفته می شود که بین دو تیم رئال مادرید، بارسلونا برگزار می شود. رقابت بین این دو تیم از این ناشی شده است که دو شهر مادرید و بارسلونا دو شهر بزرگ اسپانیا بوده، و این در حالی است که دو باشگاه موفق ترین و محبوب ترین باشگاه های کشور هستند. این مسابقه، یکی از بزرگترین مسابقه های فوتبال در جهان است که هر سال صدها میلیون نفر از کشورهای مختلف شاهد برگزاری آن می باشند.

عادل فردوسی‌پور

ویژه برنامه ال کلاسیکو

ویژه برنامه اینترنتی «کلاسیکو» به تهیه کنندگی عادل فردوسی پور ، با اجرای پژمان جمشیدی و با حضور هواداران دو تیم در استودیو، در آستانه ال کلاسیکوی حساس چهارشنبه شب برای پخش در پلتفرم های اینترنتی آماده شده است.

عادل فردوسی‌پور

امیرمهدی ژوله در برنامه کلاسیکو

این برنامه که با حضور عادل فردوسی پور علی دایی ، وریا غفوی و امیرمهدی ژوله به عنوان میهمان و با اجرای پژمان جمشیدی به بررسی آخرین اتفاقات بارسلونا و رئال مادرید پیش از بازی بزرگ می پردازد، قرار است یکشنبه شب ۲۴ آذر از طریق پلتفرم های فیلیمو و نماوا و کافه بازار به نمایش درآید.

عادل فردوسی‌پور

پژمان جمشیدی در برنامه کلاسیکو

ژابی آلونسو بازیکن تیم ملی اسپانیا هم به عنوان کارشناس برنامه «کلاسیکو» با برقراری ارتباط اینترنتی تحلیل هایی از رقابت دو تیم و حال و هوای فعلی دو شهر بارسلون و مادرید را ارائه می کند.

تهیه کنندگی «کلاسیکو» را عادل فردوسی پور برعهده دارد و کافه بازار، فیلیمو و نماوا از سرمایه گذاران این برنامه هستند.این برنامه قرار است امروز مصادف با یکشنبه ۲۴ آذر منتشر شود.

عادل فردوسی‌پور

پژمان جمشیدی و علی دایی

عادل فردوسی‌پور

عکس پژمان جمشیدی و علی دایی و عادل فردوسی پور

عادل فردوسی‌پور

علی دایی در ویژه برنامه کلاسیکو

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید