عادل فردوسی‌ پور متولد سال ۱۳۵۳ در تهران و اصالتا کرمانی می باشد. وی گزارشگر فوتبال ، تهیه‌کننده، مجری تلویزیونی، مترجم و استاد دانشگاه صنعتی شریف است. فردوسی‌پور مجری و تهیه‌کننده برنامه ۹۰ است که از شبکهٔ ۳ پخش می‌شود. عادل فردوسی پور به عنوان یکی از محبوب‌ترین چهره‌های اجتماعی در ایران است به طوری که مجله نیوزویک در سال ۲۰۰۹ میلادی به دلیل محبوبیت گسترده اش او را به عنوان یکی از بیست فرد قدرتمند ایران در نظر می‌گیرد.

دلیل احضار عادل فردوسی پور به دادگاه

در روزهایی که برنامه ۹۰ سوژه داغ رسانه‌های کشور است و روی آنتن نمی‌رود او صبح دوشنبه گذشته برای ادای توضیحات به دادسرای رسانه رفت!

عادل فردوسی‌پور مجری برنامه ۹۰ این‌روزها روی دور بدشانسی است انگار! او در روزهایی که برنامه ۹۰ روی آنتن نمی رود، درست دوشنبه گذشته ناچار شد ساعاتی برای ادای توضیحات در دادسرای رسانه باشد.

عادل فردوسی پور

احضار عادل فردوسی پور به دادگاه

شاکی جدید عادل فردوسی‌پور البته اصلا ارتباطی با دعواهای اخیرش نداشت بلکه مدیران شرکتی بودند که چند هفته قبل عادل گزارشی از آنها در برنامه اش پخش کرد.

 دلیل احضار عادل فردوسی پور به دادگاه : شکایت باشگاه گرجستانی از وی

ماجرای باشگاهی در گرجستان که مالک خانم آن از فردوسی‌پور شکایت کرده است دلیل احضار او بود. در برنامه ۹۰ این شرکت متهم به انتقال غیرقانونی بازیکنان به گرجستان شده بود.

البته این نحستین باری نیست که فردوسی پور به دادگاه می رود و بارها با شکایت اهالی فوتبال او برای برنامه ۹۰ احضار شده است.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید