عادل فردوسی‌ پور مجری برنامه نود است که تقریبا همه مردم ایران او را می شناسند. او برای ویژه برنامه جام جهانی نیز مجری برنامه ۲۰۱۸ شبکه سه است. فردوسی‌ پور کار خود را در سال ۷۲ با روزنامه نگاری آغاز کرد. او در پایان سال ۷۳ به تلویزیون راه پیدا کرد. او یکی از بهترین گزارشگران فوتبال نیز می باشد. در برنامه ۲۰۱۸ فردوسی‌ پور هنگام ارتباط زنده با محمدحسین میثاقی شوخی جالبی با تصویر بردار اعزامی به روسیه انجام داد.

عادل فردوسی‌پور در ویژه برنامه ۲۰۱۸

 

تیکه منشوری عادل فردوسی‌پور در برنامه ۲۰۱۸

عادل فردوسی‌پور مجری برنامه ۲۰۱۸، ویژه برنامه شبکه ۳ برای جام جهانی، هنگام ارتباط زنده با محمدحسین میثاقی شوخی جالبی خطاب به تصویر بردار اعزامی این برنامه به روسیه انجام داد.

ماجرا از این قرار بود که تصویر بردار برای اینکه تصاویر منشوری و غیر قابل پخش در کادر دوربینش جای نگیرد نما‌های بسیار بسته از چهره میثاقی می‌گرفت که همین اتفاق از جانب فردوسی پور دستمایه شوخی قرار گرفت.

گفتگوی زنده عادل فردوسی پور و محمدجسین میثاقی در برنامه ۲۰۱۸

تیکه منشوری عادل فردوسی‌پور در برنامه زنده

 

عادل فردوسی پور با خنده گفت: تصویربردار ما به خاطر محدودیت انقدر فلو فوکوس کرد، اما یک جا دیگر مجبور شد تصویر را ببرد بالا یعنی دیگر فلو فوکوس جواب نداد و سربالایی شد یک لحظه، به نوشته پارس، میثاقی هم در جواب شوخی فردوسی پور گفت: تصویربردار ما علاقه زیادی به آسمان مسکو دارد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید