نظر کاربران فضای مجازی درباره شکست تحقیر آمیز عربستان در جام جهانی

روز گذشته افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸ با بازی دو تیم عربستان سعودی و روسیه میزبان آغاز شد و هیچ کس باور نمی کرد که در حضور رئیس جمهور روسیه تیم صعودی با ۵ گل خورده حقارت را برای آسیا به بار آورد. این تیم تقریبا در تمام دقایق بازی بی نظم بازی کرد و با رکورد بدترین تیم حاضر در جام جهانی را در کل تاریخ این مسابقات به نام خود زد.  این شکست تحقیر آمیز باعث شد کاربران مجازی نسبت به ان واکنش دهند و به تمسخر عربستان سعودی بپردازند.

افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸

چهره مغموم بن سلمان ولیعهد عربستان

 

کاربران فضای مجازی خوشحالی خود از شکست مفتضحانه عربستان سعودی در دیدار افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸ را به اشتراک گذاشتند.

جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از  شب گذشته و  با دیدار تیم‌های ملی فوتبال روسیه و عربستان سعودی آغاز شد. پیش از آغاز این دیدار مراسم افتتاحیه این رقابت ها با حضور اینفانتینیو رئیس فیفا و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه برگزار شد.

هزاران هوادار فوتبال از شهرهای مختلف راهی مسکو شدند تا تماشاگر بازی افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸ در ورزشگاه لوژنیکی مسکو باشند؛ مقامات کشورهای آذربایجان، ارمنستان، بلاروس، بولیوی، قزاقستان، قرقیزستان، لبنان، مولداوی، پاناما، پاراگوئه، روآندا، تاجیکستان و ازبکستان از دیگر میهمانان دیدار افتتاحیه جام جهانی بودند.

عربستان سعودی به عربستان نزولی تبدیل شد

این دیدار با نتیجه‌ی پنج بر صفر به سود تیم ملی روسیه به پایان رسید؛ این روزها که بسیاری از مردم منطقه و حتی جهان به خاطر اقدامات ظالمانه و ماجراجویانه‌ عربستان سعودی از جمله بمباران شهرهای یمن و کمک به تروریست‌های تکفیری، دل خوشی از سردمداران این کشور ندارند، از باخت مفتضحانه آن‌ها خوشحال و خرسند شدند. کاربران فضای مجازی نیز خوشحالی خود را به اشتراک گذاشتند؛ در ادامه تعدادی از پست‌های کاربران را مشاهده می‌کنید.

عربستان نمی دونه فردا را عید اعلام کنه و یا عزا!!

روسیه جوری داره با عربستان مسابقه می ده که انگار توی سوریه داره باهاش می جنگه.

عربستان فقط بلده به یمن حمله کنه.

تیم ملی داعش ۰ تیم ملی روسیه ۵

عربستان صعودی نه عربستان نزولی!!

حالا بن سلمان میگه کاش توی قسمت آخر شهرزاد من به جای قباد مرده بوم!!

ترکیب تیم ملی فوتبال روسیه

ایگور آکینف، ماریو فرناندس، یلیا کوتفو، سرگی اگناشویچ، یوری ژیرکوف، یوری گازینسکای، رومن زوبنین، آلکساندر سامدوف، آلکساندر گلوین، آلان دزگوف و فدور اسمولوف.

روسیه ۰ – ۰ عربستان / گزارش لحظه به لحظه دیدار افتتاحیه جام جهانی فوتبال

گزارش بازی عربستان و روسیه

بازی دو تیم راس ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه آغاز شد . اولین خطا جام جهانی را عمر الهوساوی به روی بازیکنن روسیه انجام داد. در دقیقه سوم بازیکنان روسیه توانستند کرنری را به دست آورند.

تشویق ایسلندی در تمام ورزشگاه در حال انجام است. دومین کرنر برای تیم ملی روسیه به دست آمد. اولین گل جام جهانی در دقیقه ۱۲ توسط گازینسکی برای روسیه به ثمر رسید.ضد حمله محمد السهلاوی با دفاع بازیکن روسیه به کرنر برای عربستانی ها تبدیل شد. هر دو تیم بسیاری از بازی های دوستانه خود را با باخت پشت سر گذاشته اند و بهترین نتایج دو تیم تساوی روسیه برابر اسپانیا و برد ۲ بر ۱ عربستان برابر یونان بوده است.

نا هماهنگی فراوان بازیکنان عربستان در خط دفاعی سبب ضد حمله های فروان تیم ملی روسیه از جناحین زمین شده است. هر دو تیم در اخرین حضور خود در جام جهانی در گروه خود جایگاه اخر را به دست اورده بودند این موضوع نشان دهنده کیفیت پایین بازی است. پاس های اشتباه در میانه زمین برای هر دو تیم مشاهده می شود و این موضوع از تعداد بالای موقعیت گل بازی می کاهد . دنیز چریشو دومین گل تیم ملی روسیه را به سقف دروازه عربستان کوبید. نیمه نخست مسابقه با نتیجه ۲ – ۰ به سود میزبان به پایان رسید.

گلر عربستان که چشم بسته میره سمت توپ!!

 

حواشی بازی افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸

سرود ملی دو کشور در حال اجرا است و نزدیک به ۸۲ هزار تماشاگر در ورزشگاه لوژنیکی از نزدیک بیننده این بازی هستند. کمک داوران ویدویی نیز برای اولین بار با لباس داوری در ورزشگاه حاضر هستند. زاگوئف مصدوم تیم ملی روسیه از زمین خارج شد و به جای او چریشو به زمین آمد. ۲ دقیقه وقت اضافه برای نیمه اول این بازی در نطر گرفته شد. دیگو آرماندو مارادونا فوق ستاره سال های دور تیم ملی آرژانتین از نزدیک بیننده این بازی است.

ایکر کاسیاس ، رونالدو برزیلی و ابراهیمویچ و پویول از دیگر کسانی هستند که در ورزشگاه حضور دارند. نخستین تعویض عربستان انجام شد و فهد الموالد برای تیم ملی عربستان به زمین آمد. عربستان تنها یکبار در جام جهانی موفق به کلین شیت شده است. اسمولوف از زمین بازی خارج شد و ارتم دزوبا برای تیم ملی روسیه وارد زمین شد. تعویض دوم عربستان انجام شد و سلطان ببحیر به جای الشهری به میدان آمد. در گوشه زمین میان بازیکنان دو تیم درگیری لفظی شدید به وجود امد که با دخالت کمک داور به پایان رسید. ژاوی ، کافو و دروگبا نیز در ورزشگاه حضور دارند.

با درگیری های پیش آمده میان بازیکنان ،جوی سنگین علیه تیم ملی عربستان به وجود آمده است. تیم داوران ایرانی نیز از نزدیک نظاره گر بازی هستند. مهند عسیری به جای یاسر الشهرانی برای تیم ملی عربستان به زمین آمد. برای نیمه دوم مسابقه ۳ دقیقه زمان اضافه در نظر گرفته شد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید