فیلم عرق سرد به کارگردانی سهیل بیرقی و تهیه کنندگی مهدی داوری از جدیدترین فیلم‌های تحریم شده توسط حوزه هنر می باشد که به دلیل حضور بازیگر زن به نام باران کوثری از تبلیغات تلویزیونی در صدا و سیما نیز محروم شد. حضور بازیگران و عوامل سازنده فیلم‌های سینمایی در اکران ‌های مردمی و عمومی هر فیلمی در سالن‌های مختلف سینمایی معمولا رایج است، ولی ظاهرا مسئولان پردیس‌های اطلس و گلشن در مشهد تشخیص دادند اکران مردمی فیلم « عرق سرد » با حضور باران کوثری، بازیگر زن این فیلم برگزار نشود.

لغو اکران عمومی فیلم عرق سرد در مشهد

عرق سرد

حضور باران کوثری در فیلم عرق‌سرد

اکران مردمی فیلم سینمایی «عرق سرد» که قرار بود (پنج‌شنبه ۱۹ مهر) با حضور بازیگران و عوامل این فیلم در پردیس اطلس و گلشن برگزار شود، لغو شد.

طبق اعلام کانال تلگرامی سینما ، به سازندگان این فیلم گفته شده است اکران مردمی فیلم عرق سرد، با حضور باران کوثری امکان پذیر نیست و برای همین این مراسم برگزار نمی‌شود. «عرق‌سرد» به کارگردانی سهیل بیرقی از تازه‌ترین فیلم‌های تحریم شده توسط حوزه هنری است و به دلیل حضور باران کوثری از تبلیغات تلویزیونی نیز محروم است. پردیس سینمایی هویزه مشهد هم به همین دلیل این فیلم را از برنامه اکران خود حذف کرده است.

عرق سرد

باران کوثری در فیلم عرق‌سرد

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید