فیلم سینمایی عرق سرد به کارگردانی سهیل بیرقی هم اکنون بر روی پرده سینما های کشور قرار دارد و بازیگران مطرح آن در اکران های مردمی این فیلم شرکت می کنند. در اکران مردمی عرق سرد که در پردیس سینمایی مگامال برگزار شد لیلی رشیدی به همراه باران کوثری و کارگران این فیلم حضور یافتند تا در کنار مردم به تماشای این فیلم بنشینند.

عرق سرد

اکران مردمی فیلم عرق سرد

اکران عرق سرد

باران کوثری در اکران مردمی عرق سرد

عرق سرد

لیلی رشیدی

گفتنی است همه بازیگران این فیلم در جشنواره فیلم فجر نامزد دریافت سیمرغ بوده اند.

بازیگران در اکران مردمی عرق سرد

اکران مردمی فیلم سینمایی «عرق سرد» با حضور باران کوثری، لیلی رشیدی و سهیل بیرقی کارگردان در پردیس مگامال برگزار شد

شروع اکران مردمی عرق سرد در سینماهای تهران

مراسم اولین اکران مردمی فیلم سینمایی «عرق سرد» به کارگردان سهیل بیرقی دوشنبه نهم مهر ماه با حضور این کارگردان و باران کوثری ، امیر جدیدی ، سحر دولتشاهی ، هدی زین العابدین و لیل رشیدی بازیگران این فیلم در پردیس باغ کتاب تهران برگزار شد .

عرق سرد

لیلی رشیدی بازیگر

عرق سرد

باران کوثری , لیلی رشیدی و سهیل بیرقی

فیلم «عرق سرد» پس از اولین نمایش این فیلم در سی و ششمین دوره جشنواره فجر ، همه بازیگران این فیلم در جشنواره نامزد دریافت جایزه شدند. در انتها اما امیر جدیدی جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد و سحر دولتشاهی جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن را از آن خود کردند. بهرام دهقان و محمد نجاریان نیز جایزه بهترین تدوین را دریافت کردند.خلاصه فیلم : افروز اردستانی (باران کوثری) کاپیتان تیم ملی فوتسال زنان ایران است. با گلزنی افروز تیم ملی برای اولین بار به فینال بازی‌های آسیایی راه پیدا می‌کند و عازم مالزی می‌شود، در فرودگاه افروز در میابد که توسط شوهرش ممنوع الخروج شده است .

عرق سرد

باران کوثری بازیگر فیلم عرق سرد

اکران عرق سرد

باران کوثری اکران مردمی فیلم عرق سرد

عرق سرد

اکران مردمی فیلم سینمایی عرق سرد

اکران عرق سرد

باران کوثری و لیلی رشیدی

اکران عرق سرد

باران کوثری

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید