یک زن به دلیل بیماری نادر استخوانی لقب عروسک چینی به خود گرفته بود ۴ سال قبل ازدواج کرد او ۳۵ سال سن داشت پزشکان اعلام کرده بودند که او بدون ابزار کمکی نخواهد توانست سرپا بیاستد اما در روز عروسی اش با پای خودش به سمت داماد رفت این دو زوج در سال ۲۰۰۵ در اینترنت با هم آشنا شده بودند پزشکان به این زن که از بدو تولد با این بیماری به سر می برد گفته بودند که بیش از دو سال زنده نمی ماند این زن ۳۵ چند روز پیش به طور ناگهانی درگذشت به طوریکه پدر و مادرش اعلام کردند که مرگ ناگهانی او ربطی به بیماری اش نداشت.

زن عروسک چینی

ازدواج زن عروسک چینی

 

زن عروسک چینی

زنی که به دلیل بیماری خاصش لقب عروسک چینی گرفته بود و شکل عجیبی داشت چهار سال بعد از ازدواج با عشق زندگی‌اش به طور ناگهانی درگذشت.

ربکا دینزدیل ۳۵ ساله که به بیماری نادر استخوانی مبتلا بود روز یکشنبه درگذشت.

زن عروسک چینی

ربکا دینزدیل ۳۵ ساله

 

ربکا به دلیل بیماری‌اش آنقدر شکننده بود که به عروسک چینی معروف شده بود. او چهار سال قبل علیرغم حرف همه اطرافیانش که عقیده داشتند او هرگز نخواهد توانست مردی را راضی به ازدواج با خود کند با عشق زندگی‌اش ازدواج کرده بود.

ازدواج زن عروسک چینی

ربکا در سن ۳۱ سالگی بعد از اینکه پزشکان به او گفته بودند تا آخر عمر نخواهد توانست بدون ابزار کمکی سر پا بایستد روزهای زندگی روی ویلچر را پشت سر گذاشت و روز عروسی با پاهای خود به سمت شوهرش نورمن رفت.

زن عروسک چینی

زن عروسک چینی و همسرش

 

او و نورمن سال ۲۰۰۵ در اینترنت آشنا شده بودند و نورمن همیشه می‌گفت ربکا به نظرش زنی ایده‌آل است و او اجازه نخواهد داد که ناتوانی ربکا رابطه‌شان را تحت تاثیر قرار دهد.

ربکا با سندرم استخوان‌های شکننده به دنیا آمده بود و همه از جمله پزشک‌ها فکر می‌کردند بیشتر از ۲ سال زنده نخواهد ماند. او از بیش از صدها شکستگی استخوان رنج می‌برد که توسط حتی یک عطسه معمولی به وجود می‌آمد. او چند روز قبل در حالی از دنیا رفت که والدینش مرگ او را ناگهانی و غیر مرتبط با بیماری‌اش عنوان کردند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید