عطر تابستانی  خوش بو و جذاب

خوش بو بودن و ماندن در فصل گرما تابستان مسئله ای مهم و قابل توجه است و انتخاب یک عطر تابستانی به شناخت و کمی راهنمایی احتیاج دارد . اگر به دنبال خرید و انتخاب  یک عطر تابستانی هستید با ما همراه شوید تا به شما بگویم که چگونه با انتخاب عطر تابستانی مناسب به جذابیت خود نیز کمک کنید .
این را همه می دانیم که همیشه نه تنها یک بوی خوب یاد و خاطره ای از ما به جای می گذارد و میان دوستان و نزدیکان همه ما را با آن بو می شناسند بلکه می تواند حین برخورد با دیگران نیز ما را جذاب تر نشان دهد. 
•    ساحلی
۱- Lavanila Summer: انگار کرم ضد آفتاب را در یک بطری ریخته اند. رایحه ی آن ترکیب وانیل، سیب و نارگیل است که هم تابستانی  و هم شرجی است. برای بیشتر ماندن بوی آن ابتدا کمی ضد آفتاب به پوستتان مالیده و سپس روی آن اسپری کنید.


 
۲-  Comptoir Sud Pacifique Aqua Motu: عطری لاکچری با ترکیب رایحه ی گل های بهاری و گل های دریایی. برای بیشتر ماندن بوی آن ابتدا کمی ضد آفتاب به پوستتان مالیده و سپس روی آن اسپری کنید.
 
۳-  Bvlgari Omni Paraiba: الهام گرفتن از رایحه های برزیلی مانند بوی میوه ها و نارگیل و معنی کلمه ی Omni Paraiba ” حس خوب استشمام بوی عطر” است.
 

•    گل ها
۱-  Tocca Stella: نه تنها بوی فوق العاده ی آن شما را محسور می کند بلکه بطری جالب آن هم برای کادو دادن بسیار مناسب است.
 
۲-  Roses de Chloe: اگر به دنبال رایحه ای سبک و تابستانی هستید که به درد محل کار هم بخورد این عطر را به شما پیشنهاد می کنم.
 
۳-  CLEAN Reserve Blonde Rose: ترکیب رایحه ی گل صد تومانی و یاسمن و مشک و گل صندل است و بهترین عطر تابستانه محسوب می شود.
 

•    تازه
۱- Montale Soleil de Capri: ترکیبی از خالص ترین رایحه های لیمو و انگور و گل ها ست و دقیقا بازتابی از بوی عطر  Light Blue از برند D&G است.
 
۲-  NEST Citrine: شیرین و شاداب کننده. ترکیبی از شکوفه های لیمو و رایحه ی گل های درخت صدر و به درد عروسی ها می خورد.
 
۳-   Marc Jacobs Cucumber: عطری سبک و تازه برای همه ی سلیقه ها. با ترکیب رایحه های گل خیزران و زنبق. اگر اهل ترکیب عطرها هستید بهترین عطر برای ترکیب شدن است.

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید