پس از دستگیری مرد متجاوز که به زنان و دختران جوان و حتی کودکان رحم نکرده بود و در پرونده اش از تجاوز به زنان باردار و زنان مسن نیز پرده برداشته شده بود دادگاهی در نیویورک حکم به عقیم کردن مرد کثیف داد. این مرد متجاوز بارها توانسته بود پس از آزار و اذیت زنان فرار کند و به ادامه جنایت هایش بپردازد تا اینکه ماموران پلیس متوجه شدند همه قربانی ها از تتوهای این مرد شیطان صفت و نقاب سیاهی که می پوشد سخن می گویند و بالاخره آن ها توانستند این مرد وحشی را دستگیر کنند و حکم به عقیم کردن آین مرد دادند.

عقیم کردن مرد کثیف

مرد جوانی به دلیل تجاوز های زیادش محکوم به قطع عضو مردانه‌اش شد. دادگاهی در نیویورک مرد جوانی را به دلیل تعرض های زیاد حکم به عقیم کردن داد. طبق گفته های هیئت منصفه، جاناتان آویلز به علت آزار و اذیت های متعدد زنان باردار، دختران، زنان مسن و کودکان محکوم  شد تا عقیم شود.

عقیم کردن مرد کثیف

عقیم کردن مرد کثیف بخاطر تجاوز به زن حامله

 

به گزارش پلیس، تعداد شکایات از جاناتان به حدی زیاد بوده که گروهی از ماموران پلیس چند سال به دنبال او بودند و او به دلیل هوش زیادش توانست تاکنون پس از این جنایت هایش از دست پلیس فرار کند و رد پایی از خود به جای نگذارد.

دستور قاضی برای عقیم کردن مرد کثیف

به گفته قربانیان، جاناتان با ماسکی مشکی رنگ آن ها را مورد آزار و اذیت قرار می داد و قربانیان از طریق تاتو های دستش او را به پلیس لو دادند. ماموران پلیس با تعداد شکایات و اظهارات قربانی ها از تاتو های دست او متوجه شدند که وی یک متجاوز سریالی با تاتویی خاص به روی بدنش است.

پس از این که پزشکی قانونی تجاوز به قربانیان را تایید کرد با پیگیری و بررسی های دقیق ماموران پلیس توانستند جاناتان را شناسایی و بعد دستگیر کنند. به گفته های مردم، جاناتان باید مجازات سنگینی برایش در نظر گرفته شود تا درس عبرتی برای باقی مردم باشد.

طبق رای دادگاه جاناتان آویلز محکوم شد تا عقیم شود!

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید