گلر تیم ملی که با سختی های زیادی در طول زندگی اش مواجه شده حالا در مهمترین رقابت های جهانی در روسیه به سر می برد و به قول خودش از کجا به کجا رسیده اما دروازه بان پرسپولیس تنها ستاره این تیم نیست بلکه ستاره تیم ملی نیز می باشد. وی این روزهای با روحیه زیبایی در تمرینات تیم ملی حضور می یابد و خیلی امیدوار می باشد به عنوان گلر اول تیم ملی فوتبال معرفی شود اما تیکه کلام علیرضا بیرانوند که خیلی جنجالی شده این روز ها بیشتر ورد زبان این ملی پوش ایرانی شده و امیدواریم با درخشش در بازی فردا در نخستین رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بتواند خودش را به همه ثابت کند.

علیرضا بیرانوند

 

تیکه کلام علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند روزهای شادی را در تمرین تیم ایران پشت سر می‌گذارد. چند وقت پیش در آیتم ویژه قهرمانی پرسپولیس در برنامه نود بود که علیرضا بیرانوند خطاب به کریس رونالدو گفت: “چطوری کریس؟!” و این لحن بیرانوند به شدت سوژه رسانه ها شد.

علیرضا بیرانوند دروازه بان ملی پوش پرسپولیس

 

تیکه کلام علیرضا بیرانوند این روزها و در همه جا

چند روز پیش وقتی یکی از کودکان ایرانی به کمپ لوکوموتیو محل تمرینات تیم ملی آمده بود، بیرانوند لپ او را کشید و گفت: “چطوری بچه ایرانی؟!” انگار دروازه بان تیم ایران به شدت با این سوژه ای که توسط خودش ساخته شده ارتباط برقرار کرده و این روزها مدام از آن به عنوان تیکه کلام خودش استفاده می کند. در رابطه با انتخاب دروازه بان اصلی تیم ملی در دیدار های پیش رو جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه می توان بیشترین شانس را از آن علیرضا بیرانوند ستاره پرسپولیسی تیم ملی دانست.

علیرضا بیرانوند در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید