ستاره تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه کا بازتاب مهار پنالتی او در رسانه های داخلی و خارجی هنوز ادامه دارد در آستانه ثبت قرارداد ۳ میلیون یورویی می باشد. سفر علیرضا بیرانوند ستاره تیم ملی به ترکیه و مذاکره با یکی از تیم های مطرح لیگ برتر ترکیه جنجال های زیادی به پا کرده است گفته می شود این ستاره تیم ملی فوتبال همراه با مدیر برنامه هایش اکنون در این کشور به سر می برد و باید دید او لژیونر جدید تیم پرسپولیس خواهد بود یا می خواهد در این تیم بماند.

علیرضا بیرانوند ستاره تیم ملی

شنیدیم برخلاف تصور همگان گلر ملی‌پوش پرسپولیس به همراه مدیر برنامه‌هایش به ترکیه سفر کرده تا با یکی از دو تیم خواهان خود به مذاکره بنشیند.

جالب آن که رسانه‌های ترکیه‌ای هم آب و تاب زیادی به سفر علیرضا بیرانوند ستاره ملی پوش داده و مدعی شدند این گلر ایرانی پس از درخشش در جام جهانی روسیه با پیشنهادات مختلفی روبه‌رو شده است. رسانه‌ های ترکیه‌ ای ضمن تحلیل عملکرد علیرضا بیرانوند در جام جهانی ۲۰۱۸، مهار ضربه پنالتی کریستیانو رونالدو را مهم‌ترین کار او در روسیه خواندند.

پیشنهاد فنرباغچه به علیرضا بیرانوند ستاره تیم ملی

در همین راستا شنیدیم تیم فنرباغچه ترکیه خواهان عقد قرارداد با این دروازه‌بان ایرانی شده و حاضر است ۳میلیون یورو به علیرضا بیرانوند بپردازد. البته علیرضا بیرانوند تا سال ۱۴۰۰ با تیمش قرارداد دارد اما جعفر کاشانی رئیس هیئت‌ مدیره باشگاه پرسپولیس عنوان کرد که اگر باشگاه‌ های خارجی پول خوبی به گلر ملی‌ پوش بدهند، شاید رضایتنامه او صادر شود.

توجه داشته باشید اگر فنرباغچه ۲میلیون یورو به خود بیرانوند و یک میلیون یورو هم به باشگاه پرسپولیس بپردازد، رقم فوق‌العاده بالایی است. با این پول بیرانوند تا آخر عمر خود و خانواده‌اش را بیمه می‌کند و باشگاه پرسپولیس هم درآمدی چند میلیارد تومانی از فروش این گلر ملی پوش کسب خواهد کرد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید