حضور علیرضا بیرانوند دروازه‌بان ملی‌پوش کشورمان در جشن حافظ غافلگیر کننده بود. این مراسم که ۲۲ مرداد ماه در برج میلاد برگزار شد و علیرضا بیرانوند برای معرفی برنده جایزه صفر تا سکو روی صحنه رفت و گفتنی است کلیپی زیبا از دروازه بان ملی پوش تیم پرسپولیس در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و لحظه مهار پنالتی کریس رونالدو در این جشن پخش شد. بیرانوند جایزه ویژه مستند صفر تا سکو را به کاگردان آن اهدا کرد.

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان ملی‌پوش

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم ملی ایران مهمان ویژه جشن حافظ بود. او علاوه بر حضور در این مراسم برای معرفی برنده جایزه بخش مستند روی صحنه حاضر شد.

علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند در جشن حافظ

 

در مراسم اهدای جوایز جشن حافظ جایزه بهترین فیلم مستند را علیرضا بیرانوند دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس به فیلم «صفر تا سکو» اهدا کرد.در این مراسم تیزری از پنالتی رونالدو در جام‌ جهانی و مهار دیدنی علیرضا بیرانوند پخش شد و علیرضا بیرانوند پس از نمایش کلیپ روی صحنه رفت و جایزه را به کارگردان «صفر تا سکو»‌ داد.

طلسم شکنی رادو و علیرضا بیرانوند دروازه‌بان ملی‌پوش در شهید کاظمی

تیم پرسپولیس موفق شد با نتیجه ۳-۲ در دیداری دوستانه شهاب تهران را شکست دهد. قرمزها علی رغم حفظ روند شکست ناپذیری، رکورد کلین شیت های متوالی خود را از دست دادند. آن ها در سه بازی نخست لیگ هجدهم مقابل پدیده، فولاد و استقلال خوزستان و آخرین بازی لیگ هفدهم مقابل سپیدرود موفق به بسته نگه داشتن دروازه شده بودند.

علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند در جشن سینمایی ها

 

در بازی دوستانه برابر شهاب که برای تدارک هرچه بیشتر جهت دیدار با صنعت نفت بود، رادوشویچ در آخرین دقیقه نیمه نخست گل خورد. بنابر آن چه پایگاه رسمی پرسپولیس نوشته این گل روی ریباند به دست آمد. علیرضا بیرانوند هم که در نیمه دوم به زمین آمده بود، مغلوب ضربه پنالتی شد تا هر ۲ گلر پرسپولیس در این بازی دوستانه دروازه شان را باز شده ببینند.قرمزها روز جمعه در دیداری حساس به مصاف نفت مسجد سلیمان می روند و امیدوارند نوار کلین شیت هایشان تداوم یابد و بار دیگر به روند پیروزی برگردند. صدرنشینی سرخ ها نیز در گرو کسب ۳ امتیاز از تیم آبادانی است. احتمالا برانکو همچون دیدار قبلی در این بازی هم از بیرانوند استفاده خواهد کرد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید