علیرضا جهانبخش متولد مرداد ماه سال ۱۳۷۲ و گیلانی است اما در قزوین بزرگ شده است. ازدواج نکرده و همسری هم ندارد. او یکی از پدیده های فوتبال ایران در سال ۹۳ بود؛ علیرضا جهانبخش را می گوئیم. بازیکنی که بی سر و صدا و بی حاشیه، به ناگهان سری بین سرها در آورد. او در این گفت و گو از زندگی در هلند گفت، از آداب و رسوم مردم این کشور . جهانبخش می گوید برای تمام مردم ایران آرزوی سلامتی دارد.

تمجید نشریه معتبر ایتالیایی از علیرضا جهانبخش

یکی از نشریات معتبر ایتالیا در گزارشی به معرفی و تمجید بال ایرانی تیم فوتبال آلکمار هلندپرداخته و به شایعه خریداری شدن او توسط لاتزیو دامن زده است.

نشریه «مساجرو» ایتالیا در گزارشی با عنوان «لاتزیو برای حمله نام جهانبخش را چک می‌کند»،به معرفی و تحسین علیرضا جهانبخش، بال ایرانی تیم فوتبال آزد آلکمار هلند که مورد توجه سران باشگاه لاتزیو قرار گرفته، پرداخته است.

در گزارش مساجرو می‌خوانید: «تلفظ نام او سخت است (اشاره به فقدان حرف خ در زبان ایتالیایی)اما بازی‌هایش ارزشمند. در فهرست بازیکنان مورد نظر لاتزیو علاوه بر سردار آزمون ، ممکن است نام علیرضا جهانبخش هم قرار بگیرد، بازیکنی هجومی که متولد سال ۱۹۹۳ است و در تیم آزد آلکمار،تیم سابق استفان دفری، بازی‌های خوبی ارائه می‌کند.علیرضا جهانبخش یکی دیگر از ستاره‌های فوتبال ایران و جهان است که در جام جهانی کشور روسیه می‌تواند خوش بدرخشدو ماه ژوئن فرصتی استثنایی برای خرید اوست. نه تنها در داخل ایران، بلکه در هلند شایعاتی منتشر شده مبنی بر تعدادی از مدیران برنامه‌های چند فوتبالیست‌، بازیکنان خود را به مسئولان تیم منطقه فورملو (لاتزیو) پیشنهاد کرده‌اند.جهانبخش هم بازیکن بسیار جذابی است که با گل‌ها و پاس گل‌هایش در دو سال اخیر حضور خود در هلند،خوش درخشیده است. او بالی با توانایی‌های فیزیکی و فنی فوق‌العاده است که مورد توجه چندباشگاه از جمله ناپولی هم قرار گرفته است.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید