داوری که قضاوت هایش در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باعث غرور ما ایرانی ها شده است اکنون به خاطر چند تا عکس هدف حمله کاربران فضای مجازی شده است. عکس های علیرضا فغانی با یک زن در ورزشگاه روسیه سوژه شده است و این در حالی است که وی به این اتفاق واکنش نشان داد و گفته است این زن همکار وی بوده و همسرش یکی از دوستان نزدیک وی می باشد و با لحنی تلخ گفته که اگر با او مشکلی دارند ایران را ترک خواهد کرد. مردم ما باید یاد بگیرند که از فضای مجازی درست استفاده کنندعکس های علیرضا فغانی با یک زن در ورزشگاه روسیه سوژه شده است.

 

عکس های علیرضا فغانی

تصاویری از علیرضا فغانی در شبکه ‌های مجازی دست به دست و صحبت‌هایی در پس این تصاویر مطرح می‌شود که جز افسوس از فرهنگ پایین چیزی را به ذهن انسان جاری نمی‌سازد.

در روز‌هایی که صحبت از یافتن آب و زندگی در مریخ نقل قول رسانه‌های خارجی است، در ایران همه دنبال یافتن هویت زن کنار علیرضا فغانی هستند!

این خانم فرناندا همسر ساندرو ریچی داور برزیلی است که در روز‌های پایانی جام و اتمام ماموریت داوری همسرش به محل برگزاری مسابقات رفته و به همراه او، از فغانی درخواست عکس می‌کنند

این درحالی است که علیرضا با این خانواده از سال ۲۰۱۲ دوست صمیمی هستند.

ساندرا که خود نیز داور است، به همراه همسرش ریچی که خود داوری با سابقه دو دوره حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است، با داور رده بندی جام جهانی عکس یادگاری گرفتند و ما در ایران دنبال ساختن حواشی برای او هستیم.

عکس های علیرضا فغانی با همکارانش

 

واکنش فغانی به انتشار عکس‌های جنجالی

علیرضا فغانی که از سوی فیفا برای تماشای دیدار مرحله نیمه نهایی دو تیم فرانسه و کرواسی در استادیوم لوژنیکی حضور‌ یافته بود، در جریان این بازی با همکار خانم خود دست داد که انتشار این عکس حاشیه‌هایی به دنبال داشت.

علیرضا فغانی

 

علیرضا فغانی در این خصوص به خبرنگار ما گفت: من متوجه دلیل این حرکت نمی‌شوم. من با ایشان از سال ۲۰۱۳ آشنا هستم. ایشان همسر همکار بنده هستند و رابطه نزدیکی با همسر و البته خود ایشان هم دارم. وقتی مرا دید بابت قضاوتهایم تبریک گفت. اگر می‌خواهند حاشیه درست کنند همین الان بگویم که می‌ر‌وم. نه با کسی مشکل دارم و از کسی خرده  برده دارم. دست همسر و خانواده‌ام را می‌گیرم و می‌روم!

علیرضا فغانی بهمراه خانواده اش

 

منبع: خبر ورزشی , ورزش سه

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید