علیرضا فغانی داور بین المللی فوتبال کشورمان است که در جام جهانی خوش درخشید و باعث افتخار ایران و ایرانیان شد. این داور در این رقابت ها در روسیه دچار حاشیه هایی شد که او را درگیر کرد و باعث به وجود آمدن مشکلاتی برای وی شد. علیرضا فغانی و تیمش بامداد دیروز بعد از پایان جام جهانی روسیه به کشور بازگشتند و در فرودگاه امام با خانواده و هواداران خود دیدار کردند. تیم داوری ایران در جام جهانی یکی از برترین تیم های داوری این جام بود و عملکرد بسیار خوبی از خودشان نشان دادند.

ممنوع التصویری علیرضا فغانی

 

ممنوع التصویری علیرضا فغانی داور بین المللی

مدیر شبکه ورزش سیما تاکید کرد هیچ مشکلی برای پخش تصویر علیرضا فغانی داور فوتبال وجود ندارد و به زودی او را به برنامه ای در شبکه ورزش دعوت می کنیم.

علیرضا فغانی و دو داور دیگر ایرانی

 

احسان شیعه مدیر شبکه ورزش سیما درباره اینکه چرا دوربین هایشان بازگشت علیرضا فغانی داور بین المللی فوتبال را ثبت و زنده پخش نکرده اند، بیان کرد: ما پریشب ۲۵ تیرماه در برنامه «فصل داغ فوتبال» به طور مفصل در حدود ۱۰ تا ۱۵ دقیقه کلیپ و گزارشی از فغانی پخش کردیم.

وی اضافه کرد: همچنین گفتگویی با وی انجام شده که ان شاءالله پخش می شود و به زودی به صورت حضوری هم او را دعوت می کنیم.

شایعه ممنوع التصویری علیرضا فغانی

 

صحبت های مدیر شبکه ورزش سیما در مورد علیرضا فغانی و ممنوع التصویری اش

مدیر شبکه ورزش سیما بیان کرد: فکر می کنم در طول روزهایی که فغانی در روسیه حضور داشت شبکه ورزش بیشترین پوشش خبری را از این حضور داشت و بیشترین گفتگو را با وی انجام دادیم.

شیعه در پایان عنوان کرد: شایبه ای وجود ندارد و او ممنوع التصویر نیست. فغانی افتخار کشور ماست و ما هم حضور وی در جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ را به خوبی پوشش دادیم.

علیرضا فغانی داور فوتبال بامداد سه شنبه ۲۶ تیرماه از روسیه به ایران بازگشت.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید