علیرضا فغانی داور بین المللی فوتبال کشورمان و از داوران مشهور جهان است. او در جام جهانی روسیه بسیار عملکرد خوبی داشت و از بهترین داوران این رقابت ها انتخاب شد. علیرضا فغانی در این مدت دچار حاشیه های زیادی شد و گفته بود احتمال دارد از ایران برود. او یکبار در روسیه بعد از در آغوش گرفتن داور زن برزیلی و یکبار نیز در ایران در فرودگاه بعد از درآغوش گرفتن خواهر همسرش درگیر حاشیه ها و جنجال های زیادی شد که در فضای مجازی دست به دست می چرخید. این کارها باعث شد یک نماینده مجلس به آغوش گرفتن های علیرضا فغانی واکنش نشان بدهد.

علیرضا فغانی

واکنش یک نماینده به آغوش گرفتن های علیرضا فغانی

 

آغوش گرفتن های علیرضا فغانی داور مشهور

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از برخی رفتار‌های هنجارشکنانه‌ی علیرضا فغانی در حاشیه‌ی مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ در کشور روسیه انتقاد کرد.

رفتار‌های مغایر با ارزش‌های نظام و انقلاب از سوی داور ایرانی (آقای فغانی) از جمله در خصوص در آغوش کشیدن داور زن برزیلی در روسیه و همچنین خانمی که با ایشان نسبت فامیلی داشته در فرودگاه ایران که در هر صورت نامحرم بودند قابلیت دفاع نداشته و مذموم بوده و هست و وزارت ورزش Sport و جوانان می‌بایست این موضوع را به کلیه ورزشکاران و داوران و مربیانو هر آن کس که با نام ایران اسلامی در میادین و عرصه‌های بین المللی حضور می‌یابد تفهیم نماید که شرط حضور و نمایندگی از سوی ایران، پاسداری از ارزش‌های انقلاب و خون بهای بالغ بر دویست و سی هزار شهید است و اگر به هر دلیل امکان رعایت اصول اولیه انقلاب برایشان مقدور نیست حق نمایندگی از سوی ایران عزیز اسلامی را ندارند و نیازی به تهدید خروج از کشور نیست که ایثارگران و خاندان معظم شهدا اصرار دارند پرچم پر افتخار سه رنگ اسلامی ایران در دست کسانی قرار گیرد که تحت هیج شرایطی راه شهدا را فراموش نخواهند کرد و پایبند به اصول و مبانی نظام مقدس اسلامی هستند.

تصویری از در آغوش گرفتن های داور مشهور علیرضا فغانی

علیرضا فغانی

علیرضا فغانی و خواهر خانومش

علیرضا فغانی

علیرضا فغانی و داور زن برزیلی

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید