در اقدامی جالب علی دایی اسطوره فوتبال ایران و جهان به تعریف و تمجید از گروه داوری ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه پرداخته و به علیرضا فغانی داور کشورمان که در این دوره از مسابقات خوب قضاوت کرده و توانسته است تا کنون نمره قابل قبولی را به دست آورد تشکر کرده است و بر اساس نظر فیفا قرار شده تا دیدار رده بندی جام جهانی را بر عهده بگیرد دیدار رده بندی بین تیم های فوتبال بلژیک و انگلیس روی خواهد داد و باید دید این بار داوران مطرح کشورمان چگونه قضاوت خواهند کرد تا دوباره مورد تمجید فیفا و رسانه های جهان قرار گیرند.

علی دایی

 

علی دایی اسطوره فوتبال ایران

علی دایی اسطوره فوتبال ایران با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود به تعریف و تمجید از علیرضا فغانی داور کشورمان پرداخت. پس از اعلام فیفا مبنی بر قضاوت دیدار رده بندی جام جهانی  فوتبال توسط علیرضا فغانی و تیم داوری کشورمان، علی دایی اسطوره فوتبال ایران و آقای گل جهان در صفحه شخصی‌ اش در اینستاگرام به این اتفاق غرور انگیز واکنش نشان داد.

شایان ذکر است تیم داوری کشورمان با قضاوت‌های بسیار عالی خود توانست تا این مرحله از جام جهانی پیش بیاید به طوری که قضاوت دیدار حساس و مهم بلژیک و انگلیس به تیم داوری ایرانی سپرده شد.

پست اینستاگرامی علی دایی

 

تمجید علی دایی اسطوره فوتبال ایران از علیرضا فغانی

در ادامه متن منتشره توسط علی دایی در صفحه شخصی‌اش را مشاهده می‌کنید. “فینال المپیک ، فینال جام ملت‌ های آسیا ، فینال جام باشگاه‌های جهان و حالا رده‌ بندی جام جهانی

علیرضا فغانی، رضا سخندان و محمد منصوری مثل همیشه برای نام ایران افتخار آفرینی کردند و لایق قضاوت فینال جام جهانی روسیه هم بودند. خسته نباشید. ما همه به شما افتخار می‌ کنیم.”

علی دایی و علیرضا فغانی

 

باید گفت : آقای فغانی تا کنون بازی‌های مهم بین المللی مختلفی را قضاوت کرده است. از این جمله می‌توان به دیدار تیم های برزیل و آلمان در فینال المپیک ریو ۲۰۱۶، ریور پلاته و بارسلونا در فینال جام باشگاه‌های جهان ۲۰۱۶ و فینال جام ملت‌های آسیا در سال ۲۰۱۵ اشاره کرد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید