مریم معصومی متولد اسفند ماه سال ۶۵ در تهران است و برای اولین بار در یک تله فیلم با نام کادوی در به در بازی کرده است. او در سال ۱۳۸۸ با بازی در سریال سه دنگ سه دنگ شناخته شد.
این بازیگر هنوز مجرد است و ازدواج نکرده است. تحصیلات او در رشته علوم سیاسی بوده است ولی در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه انصراف داد و به بازیگری روی آورد.

 

مریم معصومی بهمراه سگش در نمایشگاه اتومبیل

نحوه ورود به بازیگری از زبان خودش

سال ۸۸ فارغ‌التحصیل شدم و نشستم ۸ ماه شدید برای فوق لیسانس علوم سیاسی خواندم.مطمئن بودم که سراسری قبول می‌شوم و به همین خاطر اصلا در دانشگاه آزاد شرکت نکردم و الان پشیمان هستم! سراسری شبانه شهرستان قبول شدم. یک ترم ثبت‌نام کردم ولی بعد بازیگری را ترجیح دادم به این‌که دو روز بروم شهرستان و برگردم. انصراف دادم و فوق لیسانس روی هوا ماند! اولین بار در سال ۸۸ بدون هیچ دوره و کلاسی در تله فیلم «کادوی در به در» یوسف تیموری ۴، ۵ سکانس بازی کردم. از زمانی که اولین کارم پخش شد دیگر خانواده‌ام مشکلی با کارم نداشتند. بعد از آن در کلاس‌های استاد سمندریان ثبت‌نام کردم. در آن مدت کار نکردم و صبر کردم دوره‌هایم تمام شود تا پخته جلوی دوربین بروم. بعد از آن دوره‌های عکاسی‌ام را شروع کردم.

ازدواج و همسرش

مریم معصومی تا بحال ازدواج نکرده است و مجرد است. همه زن ​ها از نوجوانی یکسری ایده​ آل​ها درباره همسر آینده​شان در ذهن دارند من هم ایده ​آل​هایم همیشه مشخص بوده است. در درجه اول تحصیلات خیلی برایم مهم است به خاطر اینکه می​دانم دنیای آدم تحصیل کرده با دنیای آدم​های دیگر فرقی می​کند. خانواده هم یکی دیگر از فاکتورهای مهم برای من است.

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید