یک زن اندونزیایی که یک سال و نیم پیش در ساحل غرب جاوا زمانی که درحال قدم زدن بوده است با آمدن یک موج قوی به دریا برده می شود و به ظاهر غرق می شود. بعد از چندین روز عملیات جستجو و نجات هیچ اثری از او پیدا نشده است و مسئولان پرونده را مختومه و زن را مرده اعلام کردند اما یک سال و نیم بعد اتفاقات عجیبی می افتد و آن زن با همان لباس ها در ساحل دریا در لابه لای شن و ماسه به صورت زنده پیدا می شود.

غرق شدن زن در دریا

رسانه‌های اندونزیایی از زنی خبر داده اند که یک سال و نیم پیش غرق شده و اکنون زنده در همان ساحل و با همان لباس‌ها پیدا شده است! «نینینگ سانارسی» ۵۲ ساله برای گردش به ساحل غرب جاوا رفته بود که یک موج قوی او را با خود برد. در آن زمان شاهدان صدای جیغ و تقاضای کمک زن را شنیدند، اما آنقدر ترسیده بودند که دنبالش نرفتند. عملیات جستجو و نجات هیچ نشانه‌ای از او پیدا نکرد.

غرق شدن در دریا و پیدا شدن بعد از یک سال و نیم

 

بعد از چند روز جستجو هیچ نشانه‌ای از نینینگ پیدا نشد، بنابراین پرونده اش را مختومه و او را مرده اعلام کردند. اما خانواده نینینگ هرگز مرگش را نپذیرفتند و باور داشتند هنوز زنده است. البته این عجیب نیست، چون همیشه خانواده‌ها ترجیح می‌دهند به زنده بودن عزیزشان امید داشته باشند. ماجرا از جایی عجیب می‌شود که چند روز پیش عموی نینینگ خوابش را می‌بیند که می‌گوید در ساحلی نزدیک همان جا که غرق شده، به دنبالش برود. او به خوابش زیاد توجه نمی‌کند، اما بعد از اینکه خواب چند بار تکرار می‌شود، با خانواده‌اش در میان می‌گذارد و به جستجوی نینینگ می‌روند.

غرق شدن عجیب یک زن در دریا

 

ماجرای پیدا شدن زن غرق شده بعد از یک سال و نیم

آن‌ها ابتدا هیچ نشانی از او پیدا نکردند اما تمام شب به جستجو ادامه دادند و حدود ساعت ۴ صبح او را بیهوش و با همان لباس‌ها در ساحل و پوشیده از شن و ماسه پیدا کردند. خانواده نینینگ او را به خانه بردند، تمیز کردند و بعد به بیمارستان بردند. نینینگ بستری شد، اما پزشکان گفتند علائم حیاتی او نرمال است و به زودی خوب می‌شود. این اتفاق عجیب چیزی جز معجزه خداوند نمی‌تواند باشد.

آیا این مطلب مفید بود؟ 10
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید