حال و فال ما  در هفته جدید

هر هفته شروع که می شود همه ما دوست داریم که حال و فال هفته خود را بدانیم اگر دانستن فال هفته برایتان جذاب است با این مطلب از تانما همراه شوید تا فال هفته جاری خود را بدانید.

فال و طالع بینی یکی از آن موضوعاتی است که همواره مورد علاقه عموم بوده است و هرکس به نوبه خود مایل است بداند در آینده نزدیک برای او چه اتفاقاتی قرار است بیفتد. تجربه نشان داده است که پیشگویی هایی از طریق فال کمی تا قسمتی می تواند وقایع را آشکار سازد.

متولدین فروردین:

در حق کسی کار خیری انجام می دهید که روزی را سوی شما سرازیر می کند. از مسائل و مشکلات مالی رهایی خواهید یافت. از عمر خود بی توجه نباشید. امکان بازگشت زمان نیست. در مورد مسئله عاطفی، فرصتی که به دست می دهد، از دست ندهید. مسئله ای پیش آمده، بهتر است این بار صبر کنید تا از شما عذرخواهی کنند.

متولدین اردیبهشت:

دیدار با دوست و آشنایی و هم صحبتی با او، برایتان بسیار لذت بخش خواهد بود. فرصت رفتن به یک میهمانی را غنیمت بشمارید. مشکلات حل می شوند، به شرطی که واقعا برای رسیدن به هدفتان، تلاش کنید. همه فکر می کنند شما آدم خوشحال و بی دغدغه ای هستید، اما از درونتان خبر ندارند. نا امید نشوید. در همیشه بر روی یک پاشنه نمی چرخد.

متولدین خرداد:

به زودی نوبت شما هم خواهد رسید. بالاخره جواب صبرتان را در مورد موضوعی که تا امروز در موردش اعتراض نکرده اید و حرفی نزده اید، خواهید گرفت. نگران عزیزی هستید که بیمار است. مشکل برطرف خواهد شد. سعی کنید تحت هیچ شرایطی تنهایش نگذارید. از عزیزی راه دور، خبر بگیرید و احوالش را جویا شوید.

برای متولدین تیر:

حرفی شنیده اید و بسیار به شما برخورده. با خودتان صادق باشید و بیش از این کلنجار نروید. بفهمید چه چیزی در حرفی که شنیده اید، شما را آزار داده است. علت واقعی درد را که پیدا کنید، درمان را هم پیدا خواهید کرد. کارتان رونق پیدا خواهد کرد. به شخصی که برای درخواست کمک پیش شما می آید، نه نگویید.

متولدین مرداد:

اتفاقی که نگرانش هستید، نمی افتد. بیش از این وقتتان را هدر ندهید. برای چیزی بیش از اندازه اش اگر ارزش قائل شوید، فقط شما ضرر می کنید. در حال حاضر ظرفیت کافی برای حل مشکلات خود را دارید. شجاعانه برای حل آن کوشش کنید. انتخابی پیش رو دارید که باید تمامی جوانب را در نظر گرفته، بعد پاسخ دهید.

 متولدین شهریور:

اصلا عجله نکنید. در مسیر تازه‌ای که انتخاب کرده‌اید، با درایت گام بردارید. تحولی بزرگ پیش‌روی شماست که چشم انداز و افق روشنی دارد. با آغوش باز پذیرای مهمانی باشید. در قبول مسولیت‌های تازه بسیار دقت کنید و بی‌گدار به آب نزنید. به جای عیب‌جوی های بی مورد، خوبی‌های دوستان تان را ببینید.

 متولدین مهر:

در مورد موضوعی که پیش امده، اگر صبور باشید و آرامش خود را حفظ کنید، برایتان اتفاق خوبی می افتد. مطمئن باشید در روزهای پریشانی، دیگران به کمک شما می آیند. یک بدهی کوچک دارید. مالی یا احساسی، بهتر است هر چه زودتر آن را بپردازید. بدهی هر چه سنگین تر شود، باز پرداختش برایتان سنگین تر می شود.

 متولدین آبان:

هفته عادی خواهید داشت. شخصی را ملاقات خواهید کرد و نتیجه این دیدار با آنچه که فرض می کنید، متفاوت خواهد بود. مدتیست که دری را بی دلیل برای شخصی بسته اید. در مورد این شخص تجدید نظر کنید. حالا هم شرایط شما و هم شرایط او فرق کرده است. دلتنگ دیدار شخصی هستید که روزگاری با هم بسیار نزدیک بوده اید.

متولدین آذر:

طوفانی از اتفاقات در راه است که با خودش خوشی و ناخوشی، هر ۲ را به همراه می آورد. این اواخر شما بارها به آوردن یک حیوان خانگی فکر کرده اید. با طبیعت آشتی کنید. به گیاهانتان در خانه برسید. شخصی خطا کار را که برای چندمین بار از شما عذرخواهی می کند، از خودتان دور کنید. اگر او را ببخشید، باز پشیمان خواهید شد.

 

 متولدین دى:

عملی نیک و خیر خواهانه انجام می دهید. که در قبال آن ۱۰۰ چندان شادی و رضایت خاطر کسب خواهید کرد. این که خودتان می دانید در پی چه چیزی هستید، خیلی خوب هست. نیتی دارید که بسیار خیر خواهانه است. مطمئن باشید در صورت اجرای آن نیت، به هدف خودتان می رسید. یک پیام خیر منتظره از یک دوست قدیمی، لبخند به لب شما می آورد.

 متولدین بهمن:

منتظر شنیدن خبری هستید. برنامه ریزی هایتان را شروع کنید. سر به هوا نباشید. اتفاقی در شما رخ داده است. یک نگاه پر تمنا را بی جواب گذاشته اید و خودتان هم تکلیفتان را نمیدانید. از گذشته درس بگیرید، اما همه را با یک چوب نرانید. باور کردن دیگران را تمرین کنید. علیرغم میلتان به جایی خواهید رفت.

 متولدین اسفند:

یک اتفاق ساده در کمال ناباوری و توقعتان، شما را غافلگیر و متعجب می سازد. نگران اتفاقات پیش آمده نباشید. هر کسی مسئول کارهای خودش است. یادتان باشد که همه انسان ها، نیازمند لطف همدیگر هستند. از محبت و بخشش او نا امید نشوید. به زودی کارتان رونق می گیرید و گره از کارتان باز می شود.

 

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید