حال و فال شما در هفته جدید 

هر هفته که شروع می شود همه ما دوست داریم که فال و طالع هفته خود را بدانیم اگر دانستن  فال و طالع هفته  برایتان جذاب است با این مطلب از تانما همراه شوید تافال و طالع هفته خود را بدانید.

فال و طالع بینی یکی از آن موضوعاتی است که همواره مورد علاقه عموم بوده است و هرکس به نوبه خود مایل است بداند در آینده نزدیک برای او چه اتفاقاتی قرار است بیفتد.  راستی شما فکر می کنید فال و طالع هفته ما  در این هفته خوب است؟ تجربه نشان داده است که پیشگویی هایی از طریق فال کمی تا قسمتی می تواند وقایع را آشکار سازد من که معتقدم که ما خودمان هم در خوب بودن  فال و طالع هفته خود تاثیر داریم شما چه فکر می کنید امیداورم  فال هفته  تان بر مراد دلتان باشد  .

فال هفته متولدین فروردین

خبری به شما داده می شود که بهتر است یک کلمه اش را نیز باور نکنید. به جای اینکه دائم از دیگران ایراد بگیرید، بهتر است آستانه تحمل خودتان را بالا ببرید. شرایطی پیش خواهد آمد که به حفظ آرامشتان نیاز خواهید داشت. به سفری دور خواهید رفت. همه چیز در اطرافتان در حال تغییر است بهتر است با آن هماهنگ شوید وگرنه از دیگران عقب میافتید.

فال هفته متولدین اردیبهشت

برای گفتن سخنی که مدتهاست در ذهن دارید بهتر است کمی دیگر دست نگه دارید. سلیقه ی موسیقی خود را عوض کنید و به موسیقی تازه ای گوش کنید، رنگ تازه ای به زندگیتان می دهد. یک آشنای قدیمی را ملاقات خواهید کرد، اما از کنار هم مثل دو غریبه خواهید گذشت. یک بحث کاری بی نتیجه خواهید داشت. به زودی پذیرای میهمانان بسیاری خواهید بود.

فال هفته متولدین خرداد

لازم است برای انجام کاری از خودتان جسارت بیشتری نشان دهید. این تصمیم مدتهاست فکرتان را به خود مشغول کرده است. از نظر روابط عاطفی در جایگاه مناسبی قرار دارید. به زودی به احساس بسیار خوشایندی دست می یابید که خواهانش بودید. در مورد مسئله ای کاری موفق به دستیابی به خواسته خود نمی شوید اما ناامیدی به دلتان راه ندهید.

فال و طالع هفته

فال هفته متولدین تیر

هر اتفاقی هم که بیافتد بهتر است سعی کنید نیاز و خواسته واقعی و قلبی خودتان را فراموش نکنید . زمان آغاز فصلی فوق العاده در زندگی تان از راه رسیده است . خود و توانایی های خودتان را باور داشته باشید، گذشته را زیر و رو نکنید . لباس ها و وسایل کهنه را ببخشید تا جا برای چیزهای نو باز شود.

فال هفته متولدین مرداد

هرگز اهدافتان را در زندگی از یاد نبرید. حرف های شخصی مهربان و دلسوز را در اطرافتان با گوش جان بشنوید و به آن عمل کنید. اگر می خواهید کاری را که شروع کرده اید به نتیجه مطلوب برسد، بهتر است فعلا در موردش با دیگران کمتر حرف بزنید و بیشتر عمل کنید. از شر چیزی در اطرافتان بایستی خلاص شوید ، یا آن را بفروشید یا ببخشید.

فال هفته متولدین شهریور

به جاى دعا کردن ، دست به عمل بزنید تا از شما حرکتى نباشد برکتى به دستتان نخواهد رسید. از خلاقیتتان استفاده کنید. همان کارى را که به نظرتان از همه سخت تر و غیر عملى تر به نظر مى آید به دست بگیرید، همه چیز درست خواهد شد. فعلا از او که منتظرش هستید خبری نخواهید شنید.

فال و طالع هفته

فال هفته متولدین مهر

شما می توانید به راحتی با دوستتان حرف بزنید، او به خوبی شما را درک خواهد کرد. بهتر است درد و دل کنید. بیش از این احساسات قلبیتان را در وجود خود سرکوب نکنید. این روز ها بیش از پیش در روابط عاطفیتان آسیب پذیر و حساس شده اید، اجازه ندهید حساسیت زیادتان در روابطتان خدشه ای ایجاد کند.

فال هفته متولدین آبان

تلفن را بردارید و از حال کسی که مدتهاست از او بی خبرید، خبری بگیرید. دری به رویتان بازخواهد شد که اگر به موقع از آن رد شوید به یک خواسته قلبیتان خواهید رسید. برای گفتن حرفی عجله نکنید. سفری کوتاه پیش رو دارید. برای گفتن حرفی بهتر است مقدمه چینی کنید و حرف را یکباره به شخص مورد نظرتان نگویید.

فال هفته متولدین آذر

در رابطه با یکی از همکلاسی ها یا همکارهایتان علامت سوالی در ذهنتان نقش خواهد بست. از خودتان بپرسید آیا لازم است تا این حد نسبت به این فرد کنجکاو باشید؟ تغییر دادن دیگران کار آسانی نیست. هر کسی را با همان شکلی که هست بپذیرید تا وارد نبردی نابرابر نشوید. بیهوده برای خودتان دشمن درست نکنید.

فال و طالع هفته

فال هفته متولدین دی

عادت بدتان را کنار بگذارید. با منطق و عقلانی کسی یا جایی را ترک کرده اید، تحت تأثیر احساسات دوباره برنگردید. برای خودتان و تصمیمتان ارزش قائل شوید. اگر می خواهید حرفی را به کسی بزنید، بهتر است با خودتان کنار بیایید و از اینکار صرفنظر کنید، در جواب چیزهایی خواهید شنید که پشیمان و ناراحتتان می کند.

فال هفته متولدین بهمن

در مورد مسئله ای که نگرانتان کرده و فکرتان به آن مشغول کرده، راه درست این است که اطلاعاتتان را بروز کنید. لازم است برای تصمیم گیری مهمی که در حال حاضر می اندیشید از فردی با تجربه یا منبعی معتبر و قابل اعتماد اطلاعات بیشتری کسب کنید. برای حل مشکل عاطفی تان بهتر است کمی بیشتر به یکدیگر فرصت دهید.

فال هفته متولدین اسفند

شما به سادگی قادرید ناخدای کشتی سرنوشت خویش باشید. چرا تا این حد در به دستگیری کنترل امور مردد هستید. به جای خیال بافی در مورد رویاها و آرزوی های خود، آنها را با صدای بلند و رسا به زبان بیاورید، تا هم خودتان آنها را بشنوید و هم دیگران. در روابط عاطفی خود احساس قدرت تازه ای را تجربه خواهید کرد.

فال و طالع هفته

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید