برنامه ویژه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه عادل فردوسی پور امشب یک مهمان ویژه دارد و او کسی نیست به جز پویول کاپیتان افسانه ای بارسلونا که امشب دیدار تیم ملی کشورش و ایران به مصاف هم می روند. پویول در جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی همراه با تیم اسپانیا قهرمان این دوره از مسابقات شده بود و اکنون اسپانیا یکی از مدافعان عنوان قهرمانی در این دوره امشب با تیم ملی فوتبال ایران بازی دارد تا سرنوشت گروه مرگ مشخص شود شاگردان کارلوس کی روش در سومین بازی خود به مصاف تیم ملی پرتغال می روند.

پویول کاپیتان افسانه ای بارسلونا در تهران

 

پویول کاپیتان افسانه ای بارسلونا

کارلوس پویول کاپیتان سابق تیم ملی اسپانیا به ایران آمده و مهمان ویژه برنامه ۲۰۱۸ عادل فردوسی پور خواهد بود. تیم ملی فوتبال ایران در حالی امروز به مصاف اسپانیا خواهد رفت که به عنوان صدرنشین گروه مرگ وارد زمین می شود و امیدوار است این مقام را در آخر شب نیز در اختیار داشته باشد.

کارلوس پویول

 

این دیدار ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سه پخش خواهد شد اما پیش از آن دو مسابقه دیگر نیز روی آنتن می روند و طبق معمول، برنامه ۲۰۱۸ با عادل فردوسی پور و محمدرضا احمدی از یک ساعت پیش از بازی نخست پخش می شود. حال باید دید شاگردان کارلوس کی روش صدر نشینی خود را حفظ خواهند کرد یا نه .

کارلوس پویول مهمان ویژه برنامه فردوسی پور

اما امروز برنامه ۲۰۱۸ یک تفاوت بزرگ با دیگر روزها دارد. کارلوس پویول کاپیتان سابق تیم ملی اسپانیا و بارسلونا که همراه با لاروخا در جام ۲۰۱۰ قهرمان شده بود این جام جهانی به میزبانی کشور آفریقای جنوبی می باشد که اسپانیا قهرمان این دوره از مسابقات شده بود، به ایران آمده و مهمان ویژه برنامه فردوسی پور خواهد بود. بدون شک حضور او در روزی که ایران به مصاف تیم ملی کشورش می رود، جذابیت های بسیاری را در بر خواهد داشت.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید