یکی از مجریان خوب تلویزیون کشورمان  فرزاد جمشیدی  است که متولد سال ۴۹ در تهران است. او برنامه های یاد خدا و ماه خدا را در شبکه یک سیما اجرا کرده است. او دارای لیسانس حقوق و دکترای علوم قرانی است. او که در سال های پیش از مجریان بسیار فعال در ماه رمضان بود در ۲۹ خرداد سال ۹۲ برای همیشه از اجرا در صدا و سیما خداحافظی کرد. او بعد از ۵ سال ممنوع التصویری سرانجام در سال ۹۷ با اجرا در نمایشگاه کتاب به تلویزیون بازگشت در ادامه از این مجری تلویزیون  بیشتر بخوانید.

فرزاد جمشیدی مجری فعال ایرانی

شنیده‌ها حاکی است مرغ سحر برنامه‌های رمضانی و مجری شناخته شده برای تدریس اجرا و گویندگی و هم‌چنین اجرای برنامه در شبکه‌های فارسی زبان اروپایی دعوت شده که به احتمال زیاد به زودی از ایران می‌رود!

 

دعوت از فرزاد جمشیدی  برای اجرا در خارج از کشور

یک مقام در سازمان صداوسیما گفت: این برای دومین بار است که از فرزاد جمشیدی برای اجرای برنامه‌های تلویزیونی در خارج کشور دعوت می‌شود. سال ۸۸ نیز این دعوت از سوی شبکه‌های حوزه‌ی خلیج فارس اتفاق افتاد که جمشیدی به این دعوت پاسخ منفی داد، اما این بار و بعد از پنج سال ممانعت از اجرای این مجری، احتمال مهاجرت او به شبکه‌های خارجی قوت گرفته است.

در روز‌های اخیر تعدادی از استادان جامعه مدرسین حوزه‌ی علمیه‌ی قم ضمن انتشار نامه‌ی سرگشاده‌ای خطاب به رییس رسانه‌ی ملی، با بیان انتقاد شدید از ضعف مشهود برنامه‌های سحرگاهی ماه رمضان، به کارگیری جمشیدی را خواستار شده بودند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید