در طب سنتی آسیا و اروپا روغن خراطین یکی از روش های درمان طبیعی کوچکی اندام ها به شمار می رفته است . در این طب از این روش جهت افزایش رشد و حجم عضلات استفاده می شده و تا به امروز اثرات شگفت انگیزی از آن مشاهده شده است . این مایع یک روغن حجم دهنده موضعی می باشد و کاملا طبیعی بوده و با انواع پوست ها سازگاری دارد . روغن خراطین اصل بوی نامطبوعی دارد که جذب پوست می شود . این روغن از نوعی کرم خاکی گرفته شده و از طبیعی ترین روغن هاست . از فواید روغن خراطین می توان به افزایش حجم لب ، گونه ، باسن ، سینه و افزایش اندازه آلت تناسلی مردان اشاره کرد . روغن خراطین هم برای خانم ها و هم برای آقایان کاربرد دارد و معمولاً ورزشکاران از این روغن برای افزایش حجم عضلات خود استفاده می کنند . در ادامه قصد داریم با برخی از فایده های این روغن آشنا شویم .

فواید روغن خراطین

1-مهمترین فایده روغن خراطین خاصیت حجم دهندگی و افزایش لطافت پوست است . البته شما باید از نمونه اصلی آن استفاده کنید .

2-گونه ها نقش موثری در زیبایی افراد به ویژه خانم ها دارند . امروزه بسیاری از افراد با تزریق ژل به زیر گونه و یا گذاشتن پروتز گونه به زیباتر کردن آن می‌پردازند . شما با استفاده از روغن خراطین می توانید حداکثر پس از یک دوره مصرف ، به اندازه متناسب و دلخواه خود دست پیدا کنید .

3- لب های حجیم و بزرگ به همراه کمی آرایش می توانند چهره ای کاملا بی نظیر و مطلوب را برای بانوان ایجاد کند . از جمله روش هایی که امروزه برای افزایش حجم لب به کار می‌رود ، تزریق ژل یا با استفاده از دستگاه‌های پروتز است . جدا از هزینه های بالا و عوارض جبران ناپذیر آن این روشها شیمیایی ، هر کدام از آن ها نیاز به تمدید دارند . روغن طبیعی خراطین ، قدرت شگفت انگیزی در حجم گذاری لب ها میتواند داشته باشد . نحوه مصرف روغن خراطین برای افزایش حجم اندام های بدن ، به صورت موضعی است .

روغن خراطین

روغن خراطین

4-استعمال روغن برای ورزشکاران پرورش اندام جهت سرعت رشد عضلات مفید خواهد بود و عوارض مصرف داروهای شیمیایی و هورمونی را نیز نخواهد داشت

5_ از دیگر خاصیت های روغن خراطین می توان به تقویت و رشد موها اشاره کرد . این روغن باعث شادابی و لطیف شدن مو می گردد .

6-ماساژ روغن خراطین بر روی عضلات موردنظر سبب بهبود خونرسانی و بهتر شدن تغذیه می شود . در نتیجه سرعت رشد و حجم گرفتن آن افزایش پیدا می کند .

7-شما می توانید از روغن خراطین برای درمان درد مفاصل و دردهای روماتیسمی خود استفاده کنید .

8- از اصلی‌ترین کاربردهای این روغن می توان به کاهش چین و چروک ، رفع خطوط پیشانی و در نهایت جوانسازی پوست اشاره کرد . امروزه یکی از اصلی ترین مواد گرانترین کرم های جهان را روغن خراطین تشکیل می دهد

۹-برای چاقی صورت شما می‌توانید از روغن خراطین استفاده کنید . البته ترکیب این روغن با روغن زالو می‌تواند تاثیرات بهتر و مناسب تری را بگذارد .

10-هر چند سایز نرمال و طبیعی آلت جنسی مردان حدود ۱۵ سانتیمتر است اما خیلی از آقایان به ویژه جوانان تمایل دارند تا طول و قطر آلت خود را افزایش دهند . در این مورد نیز روغن خراطین می‌تواند به کمک افراد بیاید .

11-جالب است بدانید که روغن خراطین برای درمان مشکل زود انزالی نیز تجویز می شود .

12-از جمله دیگر مزایای روغن خراطین می توان به حجم دهندگی سینه و باسن زنان اشاره کرد . حجم دهندگی  یکی از مهم‌ترین شاخصه های این روغن به شمار می رود.نحوه استفاده از روغن مصرف روغن خراطین برای افزایش حجم سینه و باسن به صورت موضعی می باشد .

روغن خراطین اصل

روغن خراطین اصل

13-برای درمان شوره سر نیز از روغن خراطین استفاده می شود .

14- از جمله دیگر خواص روغن خراطین ، فرم دهنده اندامی است که بر اثر افزایش سن ، افتادگی پیدا میکنند .

15- درمان کمر درد با روغن خراطین امکان پذیر است .

16- شما می توانید برای شفاف سازی پوست خود از روغن خراطین استفاده کنید . به این منظور ابتدا پوست خود را با آب و صابون بشویید تا تمیز شود و سپس چند قطره از روغن را بر روی پوست و ماساژ دهید تا کاملا جذب گردد . این عمل باید روزی یک الی دو مرتبه انجام شود .

روغن خراطین علاوه بر مزایای بسیاری که دارد ، معایبی نیز برای آن عنوان شده است . دقت کنید اگر از روغن اصل خراطین استفاده شود عوارضی برای آن گزارش نشده است اما روغنهای خراطین گاهی اوقات با دیگر روغن ها ترکیب می شوند که می توانند عوارضی را به دنبال داشته باشند

17-از جمله عوارض مصرف روغن خراطین می توان به امکان ایجاد جوش مقطعی اشاره کرد . البته این جوش ها قابل درمان هستند روغن خراطین اصل در صورت که دارای مواد نگهدارنده باشد می‌تواند اثراتی همچون جوش زدن را به دنبال داشته باشد .

روغن خراطین و اثراتش برای پوست

روغن خراطین و اثراتش برای پوست

18-  از جمله دیگر مضرات روغن خراطین می توان به حجیم نمودن اندام های کوچک اشاره کرد .

19- از دیگر عیب های روغن خراطین می توان به طول درمان متفاوت در هر بدن اشاره کرد .

20- روغن خراطین بهتر است در دوران شیردهی و حاملگی استفاده نشود

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید