تیم ملی فوتبال کشورمان که مدتی پیش راهی اردوی استانبول شده بود در شب گذشته این شهر را به مقصد مسکو پایتخت روسیه ترک کرد. هواپیمای اختصاصی  تیم ملی فوتبال ایران ساعت ۲۰٫۳۰ دیشب در فرودگاه افنوکووی مسکو به زمین نشست. مراسم استقبال از بازیکنان کشورمان نیز به خوبی و با حضور وزیر ورزش مسکو انجام شد و به کاروان تیم ملی کشورمان خوشامد گفتند.

تیم ملی فوتبال ایران در مسکو

بازیکنان و اعضای تیم ملی ایران پس از فرود هواپیما در ساعت 21 به وقت محلی، با استقبال مسوولان فیفا و برگزاری جام جهانی وارد فرودگاه شد.

پس از خروج بازیکنان و اعضای تیم ملی از هواپیما، تمامی کادر و بازیکنان پرچم کشورهای ایران، اسپانیا، پرتغال، مراکش، روسیه (میزبان) و آلمان (قهرمان دوره قبل) را در دست گرفتند.

تعداد زیادی خبرنگار ، عکاس و تصویربردار با حضور در فرودگاه، ورود ایران را پوشش دادند.بازیکنان و اعضای تیم ملی سپس با اتوبوس ویژه ایران با اسکورت ویژه راهی کمپ اصلی خود شدند.

تعداد زیادی از ایرانیهای مقیم مسکو با حضور در فرودگاه، به تشویق تیم ایران پرداختند و جو جام جهانی را با شعارهای خود در مسکو ایجاد کردند.پس از ورود ایران به کمپ لوکوموتیو، از مسوولان برگزاری رقابتها با سخنانی ضمن خیرمقدم و خوش آمدگویی به تیم ملی، برای ایران در رقابتهای جام جهانی آرزوی موفقیت کرد.

چندین کودک روس نیز با در دست داشتن پرچم ایران، به تیم ملی فوتبال خوش آمد گفتند.

مراسم استقبال از تیم ملی فوتبال کشورمان در مسکو

در مراسم استقبال از تیم ملی فوتبال ایران رومان تریوشکوف، وزیر ورزش منطقه مسکو حضور داشت. وی در حاشیه این مراسم به خبرنگار خبرگزاری تاس روسیه گفت: خوشحالیم که امشب به کاروان تیم ملی فوتبال ایران خوشامد می‌گوییم. از پذیرش این تیم در منطقه مسکو خوشحالیم و این شهر به خوبی مهیای میزبانی از میهمانان جام جهانی 2018 فوتبال شده است. اطمینان دارم که تمامی تیم‌های خارجی از اقامت در مسکو لذت خواهند برد.تیم ملی فوتبال ایران در گروه B جام جهانی 2018 روسیه با تیم‌های ملی پرتغال، اسپانیا و مراکش قرار دارد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید