در مراسمی که در پردیس باغ کتاب برگزار شده است بازیگران فیلم جاده قدیم در کنار مردم به تماشای این فیلم سینمایی نشستند. گفتنی است مهتاب کرامتی , محمدرضا غفاری , هدی زین العابدین , منیژه حکمت در اکران این فیلم حضور داشتند. منیژه حکمت جاده قدیم را بعد از ۱۱ سال دوری از کارگردانی دوباره ساخته است و باید گفت اثری متفاوت می باشد.

اکران مردمی فیلم جاده قدیم

فیلم سینمایی جاده قدیم با حضور مهتاب کرامتی، محمدرضا غفاری , هدی زین العابدین و منیژه حکمت در پردیس باغ کتاب تهران به صورت مردمی اکران شد.

جاده قدیم

بازیگران فیلم جاده قدیم

فیلم جاده قدیم

مهتاب کرامتی

 

منیژه حکمت کارگردان و تهیه کننده امسال با فیلمجاده قدیم” پس از ۱۱ سال دوری از کسوت کارگردانی به سی و ششمین جشنواره فیلم فجر حاضر شده بود.

درباره فیلم جاده قدیم

پوستر فیلم سینمایى “جاده قدیم” ساخته منیژه حکمت با طراحی محمدحسین هوشمندی رونمایی شد. این فیلم سینمایی با سر گروه “ایران” از چهارم مهرماه در سراسر کشور اکران عمومی آن آغاز شده است.

فیلم جاده قدیم

اکران فیلم جاده قدیم

فیلم جاده قدیم

هدی زین العابدین و محمدرضا غفاری بازیگران جاده قدیم

 

مهتاب کرامتی، آتیلا پسیانی ، پرویز پور حسینی، ترلان پروانه ، محمدرضا غفاری، شیرین یزدان بخش، لیلی رشیدی ، محمدرضا هدایتی، هدى زین العابدین، بهناز جعفرى، بانیپال شومون ، پوریا رحیمی سام و ….، در این فیلم سینمایی به ایفای نقش می‌پردازند.

درخلاصه داستان آمده است: “در آستانه سال نو مینو به خانه نمی رسد…”.

فیلم جاده قدیم

بازیگران در اکران فیلم سینمایی جاده قدیم

 

این فیلم چهارمین ساخته سینمایی حکمت پس از ده سال دوری از فیلمسازی است. او که در سال‌های اخیر بیشتر به عنوان تهیه کننده و پخش کننده فعالیت داشته پیش از این، فیلم جنجالی “زندان زنان ”، “سه زن ” و “لالایی” را ساخته است.

فیلم جاده قدیم

منیژه حکمت کارگردان

جاده قدیم

منیژه حکمت در اکران مردمی فیلم جاده قدیم

جاده قدیم

منیژه حکمت

جاده قدیم

پردیس باغ کتاب

جاده قدیم

مهتاب کرامتی بازیگر جاده قدیم

جاده قدیم

محمدرضا غفاری

فیلم جاده قدیم

مهتاب کرامتی بازیگر

جاده قدیم

محمدرضا غفاری و ترلان پروانه

فیلم جاده قدیم

جاده قدیم

جاده قدیم

ترلان پروانه

منبع:سینما تیکت

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید