فیلم سه رخ

در فوتوکال جشنواره کن عوامل فیلم سه رخ جعفر پناهی قبل از حضور در سالن نشست مطبوعاتی فیلم جلوی دوربین عکاسان قرار گرفتند. بهناز جعفری ( بازیگر )، مرضیه رضایی(بازیگر)، مستانه مهاجر(تدوینگر)، امین جعفری(فیلمبردار) و سولماز پناهی(دختر جعفر پناهی) در این مراسم حضور داشتند.

کارگردان: جعفر پناهی بازیگران: بهناز جعفری،مرضیه رضائی، مائده ارتقایی نویسنده فیلمنامه: جعفر پناهی مجری طرح / تهیه کننده اجرایی: نادر ساعی ور صداگذاری: علیرضا علویان چهره پردازی: لیلا نقدی تدوین: مستانه مهاجرآهنگساز: کمیل شایان (موزیسن هندی)

خلاصه داستان فیلم سه رخ

بهناز جعفری بازیگر مشهور با دیدن ویدئو دختری شهرستانی آشفته می‌شود. خانواده دختر او را تحت فشار گذاشته‌اند تا تحصیلاتش در دانشکده هنر تهران را رها کند. بهناز صحنه فیلمبرداری خود را ترک می‌کند و سراغ جعفر پناهی فیلمساز می‌رود تا در حل مشکل دخترک او را رهنمایی کند. آن دو با اتوموبیل به سمت روستایی در شمال غرب کشور که زادگاه دختر است می‌روند و... مائده ارتقایی و نرگس دل آرام دیگر بازیگران فیلم هستند.

شرکت مستقل سلولوئید دریمز در پاریس پیش از اول نمایش جهانی "سه‌رخ" در کن، حقوق فروش جهانی این فیلم را از آن خود کرد. شرکت ممنتو فیلمز حق پخش فیلم در فرانسه را در اختیار دارد.

پناهی پیش از این در 1995 با فیلم "بادکنک سفید" برنده جایزه دوربین طلایی کن شد. او در 2003 نیز با "طلای سرخ" جایزه ویژه داوران بخش نوعی نگاه را گرفت و در 2011 جایزه کالسکه طلایی یا جایزه یک عمر دستاورد بخش دو هفته کارگردانان کن را از آن خود کرد.

هفتاد و یکمین جشنواره فیلم کن 8 تا 19 مه (18 تا 29 اردیبهشت) برگزار می‌شود.

 

عوامل فیلم سینمایی سه رخ در فوتوکال جشنواره کن

بهناز جعفری و مرضیه رضایی

بهناز جعفری در فرانسه

مرضیه در جشنواره کن

بهناز جعفری و مستانه مهاجر و مرضیه رضایی در فوتوکال جشنواره کن

بهناز جعفری

مرضیه رضایی در مراسم فوتوکال جشنواره کن

بهناز جعفری بازیگر فیلم سه رخ

مرضیه رضایی و بهناز جعفری در فوتوکال جشنواره کن

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید