مراسم اولین اکران مردمی فیلم سینمایی لازانیا با حضور بازیگران این فیلم در پردیس مگامال برگزار شد و نفیسه روشن , یوسف تیموری , رضا رویگری , جواد رضویان , محمد شیری در این مراسم حضور داشتند. این فیلم پر بازیگر به کارگردانی حسین قناعت ساخته شده که یک کار کمدی می باشد و باید گفت سید جواد رضویان بعد از مدت ها در یک فیلم طنز حضور پیدا کرده است.

بازیگران در اکران مردمی فیلم سینمایی لازانیا

فیلم لازانیا

مراسم اولین اکران فیلم لازانیا

لازانیا

نفیسه روشن و جواد رضویان

اولین اکران مردمی فیلم سینمایی کمدی «لازانیا» به کارگردانی حسین قناعت با حضور این کارگردان و سید جواد رضویان ، نفیسه روشن ، یوسف تیموری ، عباس محبوب ، محمد شیری و دیگر بازیگران فیلم چهارشنبه شب ۱۱ مهرماه در پردیس مگامال تهران برگزار شد .

صحبت های بازیگران در اکران مردمی لازانیا

جواد رضویان یکی از بازیگران فیلم در این مراسم گفت: تهیه کننده و کارگردان فیلم برای ساخت این فیلم خیلی زحمت کشیدند و به نوعی اذیت شدند . اگر کم و کاستی در این فیلم وجود دارد به واسطه قصور من است. امروز جای ارژنگ امیرفضلی از بازیگران فیلم بسیار خالیست او نیز برای این فیلم زحمات زیادی کشید.

فیلم لازانیا

بازیگران در اکران لازانیا

لازانیا

نفیسه روشن در اکران لازانیا

لازانیا

نفیسه روشن

یوسف تیموری بازیگر دیگر فیلم گفت: من در این فیلم با یک نقش و گریم متفاوت ظاهر شدم ، خوشحالم از اینکه در این فیلم بازی کردم. باید از عبدالله اسکندری استاد چهره پردازی نیز برای طراحی گریم خوبی که برای من انجام دادند خیلی تشکر کنم. من در این فیلم با لحجه اصفهانی صحبت کردم و علاقه زیادی به مردم اصفهان و لحجه آنها دارم.

وی افزود: من با احمد احمدی در چند فیلم همکار بودم . احمدی در فیلم های قبلی خود و همچنین «لازانیا» بسیار موفق بود خوشحالم که با او کار کردم. امروز جای بازیگرانی همچون رضا ناجی و بهنوش بختیاری نیز خالیست.

لازانیا

جواد رضویان , رضا رویگری , محمد شیری

فیلم لازانیا

یوسف تیموری با همسر و پسرش در اکران فیلم سینمایی لازانیا

نفیسه روشن گفت: این فیلم یکی از بهترین و پرشورترین فیلم هایی بود که در آن حضور پیدا کردم و این فرصت را به من داد که بعد از چند سال با تعدادی از بازیگران دوست داشتنی و همچنین استاد عبدالله اسکندری در یک فیلم همکاری کنم.

فیلم لازانیا

یوسف تیموری و نفیسه روشن

فیلم لازانیا

نفیسه روشن بازیگر

وی ادامه داد: ما این روزها در شرایط سختی به سر می بریم و در این روزها شما مردم حامی ما هستید. سینمای ما امروز بی پناه است و بعضی افراد در این سینما پناهی ندارند و فقط شما مردم هستید که از آنها حمایت می کنید امیدوارم به این حمایت خود ادامه بدهید.

فیلم لازانیا

یوسف تیموری و پسرش

لازانیا

نفیسه روشن در کنار یوسف تیموری و خانواده اش

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید