فیلم مواجهه بعد از ۱۴ سال بالاخره اکران شد این فیلم در بخش هنر و تجربه مراسم افتتاحییه آن در موزه سینما برگزار شد. این فیلم به کارگردانی سعید ابراهیمی فر ساخته شده است و بازیگرانی هم چون حمیدرضا پگاه و نیوشا ضیغمی در آن به ایفای نقش پرداخته اند در مراسم افتتاحیه فیلم مواجهه در موزه سینما عوامل این فیلم و ستاره اسکندری بازیگر کشورمان حضور داشتند.

افتتاحیه فیلم مواجهه

مراسم افتتاحیه فیلم سینمایی «مواجهه» ساخته سعید ابراهیمی فر در گروه هنر و تجربه شب گذشته در موزه سینما برگزار شد. در ادامه تصاویر ستاره اسکندری را در این مراسم مشاهده خواهید نمود.

در فیلم مواجهه ،حمیدرضا پگاه، نیوشا ضیغمی، مریم مقدم، آرش آصفی، قربان نجفی، پانته‌آ پناهی‌ها، ارسلان عبدالهی، هوتن مکری، اردشیر کاظمی، محمد شجاعی، حمید میهن‌دوست، تینا چرخچیان حضور دارند.

فیلم مواجهه

سعید ابراهیمی فر در اکران فیلمش

ستاره اسکندری

مراسم رونمایی از فیلم مواجهه

ستاره اسکندری

مراسم افتتاحیه فیلم مواجهه

فیلم مواجهه

عوامل فیلم مواجهه ستاره اسکندری

 

درباره ستاره اسکندری

گفتنی است که ستاره اسکندری، بازیگر تلویزیون ، سینما و تئاتر ، سال ۱۳۵۳ در شهر تربت حیدریه متولد شد. وی فعالیت هنری خود را با کار تئاتر آغاز کرد و سه بار هم نامزد دریافت جایزه‌ از جشنواره‌ی تئاتر دانشجویی شد.

ستاره اسکندری، جایزه‌ی بهترین بازیگر زن از جشنواره‌ی تئاتر فجر برای بازی در نمایش «سعادت لرزان مردمان تیره‌روز»(۱۳۷۹) و تندیس بهترین بازیگر زن از خانه‌ی تئاتر برای نمایش «هم هوایی» (۱۳۹۳)، را در کارنامه دارد.

ستاره اسکندری

عوامل فیلم مواجهه

فیلم مواجهه

اکران رسمی فیلم سینمایی مواجهه

فیلم مواجهه

ستاره اسکندی

 

فیلم مواجهه

ستاره اسکندی در افتتاحیه فیلم مواجهه

 

ستاره اسکندری، خواهر لاله اسکندری ، بازیگر و سارا اسکندری، چهره‌پرداز و برادرزاده‌ی عبدالحسین اسکندری، گوینده و مجری رادیو و تلویزیون است.

اسکندری فعالیت خود را به‌طور جدی از سال (۱۳۷۳) آغاز کرده‌است؛ خصوصاً با مجموعه‌ی تلویزیونی «نرگس» که بعد از درگذشت پوپک گلدره، نقش نرگس را در آن بازی می‌کرد.

آغاز کار وی در سینما با بازی در فیلم «حریف دل» عبدالرضا گنجی در سال (۱۳۷۵) بوده‌است. اسکندری در تئاترهایی نظیر؛ «شب هزار و یکم» بهرام بیضایی، به ایفای نقش پرداخته‌است.

منبع : سینما تیکت

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید